Biržų motoklubas „Agaras“ – „Lietuvos taurės“ čempionai

„Biržiečių žodžio“ nuotr.
Pasak Biržų motoklubui „Agaras“ vadovaujančio Tado Špoko, komandą į priekį vedė klubo narių atsakingumas ir rimtas požiūris į varžybas.
Savaitgalį Kalvarijoje vyko Lietuvos taurės 5-ojo etapo motokroso varžybos. Joms pasibaigus, susumavus visų etapų taškus, Biržų motoklubas „Agaras“ aplenkė daugiau negu trisdešimt klubų ir, užėmę pirmąją vietą, tapo geriausiais Lietuvoje.

Laiptelis į viršų

Praėjusį savaitgalį Kalvarijoje vyko paskutinis motokroso „Lietuvos taurė“ varžybų etapas. Jame sėkmingai sudalyvavo ir biržiečiai, motoklubo „Agaras“ sportininkai.

Po penkių etapų, sumavus visus rezultatus, biržiečiai atsidūrė pirmojoje vietoje Lietuvoje, aplenkę 35 čempionate dalyvavusius motoklubus.

Pernai biržiečiai Lietuvos taurės čempionato bendrojoje įskaitoje buvo antri, tad šie metai, pasak klubo vadovo Tado Špoko, „agariečiams“ tikrai buvo sėkmingi.

“Žinoma, kad džiugina tokie pasiekimai. Komanda stipri, o į priekį vedė jos narių atsakingas požiūris į varžybas. Lietuvos motokroso čempionate tapome ketvirti, tai jau yra labai didelis pasiekimas, jei ne keli gedimai, būtume buvę ir treti“,- „Biržiečių žodžiui“ sakė T. Špokas.

Prizinės vietos

Bendrojoje įskaitoje „Agaras“ nariai taip pat užėmė aukštas vietas. Pirmąją vietą motociklų su priekaba klasėje iškovojo Tomas ir Mantvydas Baltušiai. 50 cc grupėje antrąją vietą iškovojo Orestas Baltušis, trečiąją – Arielius Dudoras. 125 cc klasėje antrąją vietą laimėjo Klaidas Bulkauskas. Veteranų 40+ grupėje trečiąją vietą iškovojo Dalius Gučas, trečioji vieta veteranų 50+ grupėje atiteko ir Gintarui Strautnikui. Kitos varžybos jaunųjų „Agaras“ sportininkų laukia namuose, rugsėjo 23 dieną Jaunimo taurės motokroso varžybos vyks Biržų motokroso trasoje.