Biržietė – Lietuvos studentų šachmatų čempionė

Asmen. album. nuotr.
Kamilė Rauckytė šachmatų turnyre iškovojo pirmąją vietą komandinėje rungtyje ir sidabrą asmeninėje įskaitoje.

Balandžio 17 dieną Mykolo Romerio universitete, Vilniuje, vyko Lietuvos studentų greitųjų šachmatų čempionatas. Jame puikiai pasirodė biržietė Kamilė Rauckytė.

Čempionate dalyvavo 16 šachmatininkų (11 vaikinų ir 5 merginos) iš 4 universitetų. Visi turnyro dalyviai turėjo tarptautinį reitingą. Viena iš dalyvių – ir Vilniaus universiteto studentė, biržietė K. Rauckytė, šachmatų trenerio Raimondo Paliulionio auklėtinė. Kamilė komandinėje rungtyje tapo Lietuvos studentų čempione, o asmeninėje įskaitoje merginų grupėje pelnė sidabro medalį. Pasak trenerio R. Paliulionio, tai pirmasis rimtas turnyras karantino metu, o geri auklėtinės rezultatai jį visada džiugina.