Biržiečiams teniso turnyre nesisekė

V. Budriūno nuotr.
Iš kairės D. Krizonis užėmė 9 vietą, V. Budriūnas Biržų teniso klubo vadovas, P. Matelis − 3 vieta, V. Špokauskas − 1 vieta ir M. Palivonas − 2 vieta.
Sekmadienį Biržų teniso kortuose vyko vasaros teniso turnyro finalai. Deja, biržiečiams šis turnyras buvo nesėkmingas − į geriausiųjų ketvertuką mūsiškiai nepateko.

Pirmąją vietą turnyre laimėjo Vytautas Špokauskas iš Pasvalio, antrą − rokiškėnas Mantas Palivonas, trečiąją − panevėžietis Vladas Matelis. Paguodos taurę pelnė biržietis Deimantas Krizonis.

VŠĮ "Biržų tenisas" vadovas Valdas Budriūnas sakė, kad turnyre dalyvavo 16 žaidėjų, kurių gretose buvo ne vienas biržietis. Pasak turnyro organizatoriaus, turnyrą suorganizuoti sekėsi gerai ir sklandžiai. „Žinoma, rezultatai nėra tokie, kokių norėtųsi. Labai tikėjomės, kad taurė grįš į Biržus. Aš žaisti dėl laiko stokos negalėjau, nors daug kas tikėjosi“,− pasakojo klubo vadovas.

V. Budriūnas atkreipė dėmesį, kad valdžios atstovai turėtų labiau remti tenisą, todėl ir rezultatai būtų geresni. „Kituose rajonuose tenisui skiriamas didesnis dėmesys. Biržuose teniso kortai buvo pastatyti prieš 10 metų. Niekas jų neprižiūrėjo, jei ne mūsų iniciatyva, tenisas būtų jau seniai sunykęs. Labai puikus pavyzdys kitų rajonų, kai savivaldybės prisideda prie teniso varžybų. Pavyzdžiui, jei vyksta 16 porų dvejetų varžybos, į miestą atvažiuoja 32 sportininkai su antromis pusėmis, draugais. Beveik šimtas žmonių apsigyvena viešbučiuose, maitinasi. Verslas – laimingas, savivaldybė – taip pat. Kodėl pas mus to negali būti? Nereikia pamiršti, kad tenisas nėra pigus sportas ir jį žaidžia ne bet kas“,− kalbėjo klubo vadovas.