Biržiečiai motokrosininkai parsivežė medalius

Tomas Baltušis ir Tadas Natka iškovojo antrąją vietą, Liutauras Variakojis ir Dovydas Ausiejus tapo treti.

Savaitgalį Šiauliuose, Aleksandrijos trasoje vyko 2020 m. Lietuvos motokroso čempionato IV-asis etapas. Motokroso čempionate dalyvavo ir biržiečiai Tomas Baltušis su Tadu Natka bei Liutauras Variakojis su Dovydu Ausiejumi. Praeitus du etapus iš trijų laimėję T. Baltušis su T. Natka tapo čempionato prizininkais ir 750 s/p profesionalų klasėje iškovojo antrąją vietą. L. Variakojis ir D. Ausiejus laimėjo trečiąją vietą 750 s/p veteranų klasėje. T. Baltušis ,,Biržiečių žodžiui‘‘ pasakojo, kad abu startai buvo nesėkmingi, pritrūko ir jėgos, ir rizikos, todėl laimėjimas ypač nudžiugino.

-Kai laimėjome, buvo labai daug emocijų. Po prastų išvažiavimų, galvojome, kad dabar tai bus iššūkis. Ir pasisekė: susukome labai gerą lenktynių ratą,- džiaugėsi T. Baltušis.

Nors ir čempionate neužėmė pirmos vietos, T. Baltušis su T. Natka bendrojoje įskaitoje yra pirmi, L. Variakojis ir D. Ausiejus – antri. Rugsėjo 12-13 dienomis Utenoje vyks paskutinis, finalinis motokroso čempionato etapas, kuris biržiečiams yra labai svarbus: T. Baltušiui su kolega Tadu reikia tik finišuoti, kad taptų čempionais profesionalų klasėje.

-Tai būtų pirmasis kartas, ir būtume patys laimingiausi. Aštuonerius metus to laukėme ir dėl to stengėmės. Labai daug apie tai galvojame, tad turime tam psichologiškai pasiruošti, nors ne visada tai padaryti lengva. Kartais užtenka padaryti tik vieną klaidą. Bet tikiuosi, kad nesulūšime ir viskas pavyks,- kalbėjo T. Baltušis.

Čempionate MX2 pradedančiųjų klasėje rungėsi ir biržietis Armantas Dudoras, kuris antrame važiavime startavo pirmas ir pirmą kartą užlipo ant prizininkų pakylos atsiimti sidabro medalio.