Biržiečiai iš čempionato grįžo su medaliais

BKKSC nuotr.
Biržiečiai iš bokso čempionato grįžo su aukso ir sidabro medaliais.
Balandžio 13-15 dienomis Telšiuose vyko Lietuvos rajonų jaunių bokso čempionatas, kuriame dalyvavo ne tik biržiečiai, bet ir komandos iš Pasvalio, Panevėžio rajono, Kėdainių ir kitų Lietuvos miestų. Net penki jaunieji sportininkai tapo šių varžybų čempionais.

Biržams atstovavo septyni Biržų kūno kultūros ir sporto centro boksininkai, bokso klubo „Terminator“ įkūrėjo Virgilijaus Stapulionio auklėtiniai. Nojus Stanišauskas iki 48 kg svorio kategorijoje iškovojo auksą. Irutė Skvireckaitė ir Aistė Kupčiūnaitė nugalėtojomis tapo 63 kg ir 70 kg svorio kategorijose. Gustas Pukėnas, kovojo su varžovais, kurie dvejais metais už jį vyresni ir svorio kategorijoje iki 66 kg tapo čempionu. Gusto dar laukia šių metų Lietuvos rajonų jaunučių čempionatas, kuris vyks gegužės mėnesį Tauragėje, o birželio mėnesį – Lietuvos čempionatas Panevėžyje.

Antrąją vietą svorio kategorijoje iki 57 kg iškovojo Dovydas Klevinis. 5-8 vietoje liko Orestas Blieka. Kartu buvo surengtas ir turnyras jauniesiems kovotojams. Biržietis Vakaris Kiseliūnas jaunučių amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 40 kg tapo čempionu. Šios varžybos buvo vienos iš paskutiniųjų prieš Lietuvos jaunių čempionatą, kuris vyks gegužės 2-6 dienomis Palangoje.