Asm. nuotr.
Iš kairės: čempionai Lukas Bartašius, Erikas Kiseliūnas,Gabrielė Šernaitė, Erikas Bogdanas su treneriu Virgilijum Stapulioniu.

Rugsėjo 23-26 d. Kėdainiuose vyko Lietuvos rajonų jaunių čempionatas. Varžybose dalyvavo ir Biržų boksininkai. Pasak bokso klubo „Terminator“ trenerio Virgilijaus Stapulionio, tai didžiausias biržiečių pasiekimas vienose varžybose.

Svorio kategorijoje iki 60 kg kovojo Gabrielė Šernaitė, kuri savo amžiaus grupėje yra ryški lyderė Lietuvoje. Įveikusi savo varžoves iš Kėdainių ir Jonavos, Gabrielė tapo varžybų čempione.

Svorio kategorijoje iki 63 kg čempionu tapo Erikas Bogdanas. Jis įveikė varžovus iš Kėdainių ir Panevėžio rajono. Treneris kalbėjo, kad Erikas yra perspektyvus boksininkas ir tikisi iš jo dar daugiau pasiekimų ateityje.

Svorio kategorijoje iki 66 kg kovojo Lukas Bartašius. Boksininkas šiuo metu mokosi ir sportuoja Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje, bet atstovauja Biržams. Lukas šioje svorio kategorijoje iškovojo čempiono vardą. Svorio kategorijoje iki 70 kg čempionu tapo dar vienas, pasak V. Stapulionio, perspektyvus Biržų boksininkas Erikas Kiseliūnas.

-Šiomis varžybomis viskas nesibaigia. Sportas, tai receptas į sveikesnį ir geresnį gyvenimą. Dirbsime, tobulėsime ir sieksime pergalių, – kalbėjo V. Stapulionis.