Bėgimo etapą laimėjo R. Kergytė ir A. Skinulis

Sekmadienį Šiaulių pėsčiųjų bulvare ir miesto parke vyko ketvirtasis „Eurovaistinės“ 10 km bėgimo taurės etapas. Jame bėgo daugiau nei penki šimtai dalyvių iš Lietuvos. Čempionais tapo bėgikai Remalda Kergytė ir Aurimas Skinulis.

Justina DIKŠAITĖ

justina@skrastas.lt

Tarp nugalėtojų – šiaulietė

Pagrindinėje 10 kilometrų distancijoje greičiausias buvo bendroje taurės įskaitoje pirmaujantis Aurimas Skinulis. Iš Kėdainių rajono kilusiam A. Skinuliui Šiaulių etapas buvo vienas geriausių. Jis trasą įveikė per 31 minutę ir 54 sekundes. Antrą vietą užėmė Paulius Bieliūnas (32,02 min.), trečią – Ignas Brasevičius (32,07 min.).

Moterų 10 kilometrų bėgime triumfavo olimpietė Remalda Kergytė iš Šiaulių. Jos rezultatas – 34 minutės ir 14 sekundžių. Antroje vietoje likusią Eveliną Uševaitę (38,02 min.) lyderė aplenkė beveik keturiomis minutėmis. Trečią vietą užėmė Nadežda Roždestvenskaja (41,56 min.).

„Šiandieninis mano rezultatas labai džiugina. Trasa buvo graži, gražios vietos, geras palaikymas. Trūko tik konkurencijos, tad teko lenktyniauti su vyrais“, – sakė čempionė R. Kergytė.

5 kilometrų distancijoje greičiausias buvo Andrejus Jegorovas (15,56 min.). Antras finišavo Simonas Steponavičius (16,10 min.), trečias – Darius Petkevičius (16,38 min.).

Moterų bėgime 5 kilometrus greičiausiai įveikė Nadežda Roždestvenskaja (19,42 min.). Antra liko Saulė Petraitienė (22,00 min.), trečią vietą iškovojo Karolina Staugaitė (23,03 min.).

Penktasis „Eurovaistinės" 10 km bėgimo taurės etapas vyks liepos 12 dieną Vilniuje.

Gerų emocijų užtaisas

Varžybose prie starto linijos rinkosi 5 ir 2,5 kilometro savo malonumui įveikti panorę mėgėjai ir kitų sporto šakų atstovai: A. Sireikos krepšinio akademijos auklėtiniai, „Šiaulių“ krepšininkai ir futbolininkai, žolės riedulininkės.

„Šiaulių“ krepšininkas Rokas Giedraitis sakė, kad jam šios varžybos buvo ne tik iššūkis sau, bet ir galimybė prasiblaškyti, sveikai praleisti laisvalaikį, pasisemti gerų emocijų.

Trokšdama skleisti sveiką gyvenimo būdą ir kitus skatinti bėgti varžybose dalyvavo visa „Gintros-Strektes-Universiteto“ komanda su treneriu Vaidotu Vaičeliūnu.

„Riedulininkės planavo bėgti 2,5 kilometro, bet kai kurios jų taip įsibėgėjo, kad įveikė 5 kilometrus. Esame labai patenkinti, reikės dažniau dalyvauti bėgimo varžybose. Nors dalyvavo pusė tūkstančio žmonių, tačiau įspūdis toks, kad jų buvo dar daugiau. Tokiame renginyje dalyvavome pirmą kartą. Įdomi trasa“, – džiaugėsi V. Vaičeliūnas.

Giedriaus BARANAUSKO nuotr.

PRADŽIA: Patys mažiausi pradedantieji bėgikai startavo drąsinami tėvelių.

DALYVIAI: Prie bėgimo prisijungė „Aš-mažasis šiaulietis“ renginio dalyviai.

PALAIKYMAS: Bėgikus palaikė „Gintros-Strektes-Universiteto“ žolės riedulininkės, treneris Vaidotas Vaičeliūnas.

POVEIKIS: Gerų emocijų negailėjo bėgime dalyvavę „Šiaulių“ krepšininkai – Ignas Ramašauskas (centre) ir Rokas Giedraitis (antras iš kairės).

ČEMPIONAI: Pirmas vietas 10 kilometrų bėgime iškovojo profesionalai: vyrų grupėje – Aurimas Skinulis, moterų – šiaulietė Remalda Kergytė.