Arnas Milevičius – Lietuvos čempionas

Savaitgalį Petrašiūnuose (Pakruojo raj.) vykusiame paskutiniajame Lietuvos motokroso čempionato etape 85 kubinių centimetrų klasėje nugalėjo Pakruojo „Robustos“ klubo lenktynininkas Arnas Milevičius.

Sportininkas jau ankstesniuose etapuose iškovotų taškų skaičiumi buvo aplenkęs artimiausius varžovus, paskutiniosios varžybos jo pranašumą įtvirtino.

125 kubinių centimetrų klasėje čempionu tapo Dovydas Karka (klubas „Extrim“ iš Panevėžio), MX1 ir MX2 klasėse pergalę šventė kėdainiškis Arminas Jasikonis (klubas „Stil Mustang").

Kitose klasėse Lietuvos čempionato apdovanojimus išsivežė užsienio šalių sportininkai.

Varžybose startavo per 170 lenktynininkų.

Lietuvos čempiono taurė – ne pirmoji, šiemet iškovota A. Milevičiaus. Prieš mėnesį jis laimėjo pasaulio jaunimo motokroso čempionatą „Master Kids“.

A. Milevičius ruošiasi startuoti Vokietijoje „Adac“ čempionate, kurio pirmosios varžybos – jau šį savaitgalį.

„Šiaulių krašto“ inf.

Nuotrauka iš Aurimo MILEVIČIAUS albumo

ČEMPIONAS: Pakruojo klubo „Robusta“ lenktynininkas Arnas Milevičius tapo Lietuvos motokroso čempionu.