Abi komandos laimėjo medalius

Alytuje vykusiose Lietuvos mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos keturkovės finalinėse varžybose sėkmingai rungtyniavo Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos mergaičių ir berniukų komandos, sėkmingai įveikusios tarpzoninių varžybų etapą.

Abi jos puikiai rungėsi 60 metrų, 500 m (mergaitės), 800 m (berniukai) bėgimo, šuolio į tolį, kamuoliuko metimo rungtyse. Visi sportininkai pagerino savo asmeninius rezultatus.

Berniukų komandos lyderis Deimantas Damkus į tolį nušoko 570 centimetrų, bendroje įskaitoje surinko 308 taškus. Mergaičių komandos lyderės Aridos Kazlauskaitės sąskaitoje 287, Rugilės Urbonaitės – 285 taškai.

Suskaičiavus visus taškus paaiškėjo, kad abi komandos laimėjo Moksleivių olimpinio festivalio bronzos medalius.

Asmeninėje įskaitoje geriausiai sekėsi Deimantui Damkui, kuris iškovojo sidabro medalį.

Sportininkus varžyboms rengė mokytojai Audrius Dunauskas ir Juozas Savickas.

Finale varžėsi po vienuolika šalies stipriausių mergaičių ir berniukų komandų.

Šiais mokslo metais Stasio Anglickio mokyklos sportininkai tapo ir šalies mokinių olimpinio festivalio „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ nugalėtojais.

„Šiaulių krašto“ inf.

S. Anglickio mokyklos nuotr.

PRIZININKAS: Deimantas Damkus laimėjo šalies mokinių olimpinio festivalio keturkovės sidabro medalį.