Anūkės paklydimus močiutė sustabdyti bejėgė

Asociatyvi Ž. Maniko nuotr.
Močiutė nepritaria šešiolikmetės anūkės draugystei su dešimčia metų vyresniu vyru, nes bijo, kad paauglė gali nueiti šunkeliais.
Į redakciją labai jautria tema kreipėsi biržietė Violeta. Ji teigė, kad labai nerimauja dėl savo šešiolikmetės anūkės, kuri pradėjo draugauti su dešimčia metų vyresniu vyru. „Kur žiūri vaiko teisės?“- iš beviltiškumo šaukiasi pagalbos Violeta. Ji artėjančių švenčių proga teigė norinti vieno – kad pavyktų kuo greičiau nutraukti poros draugystę.

Prašė palikti merginą ramybėje

Pasak Violetos, kai anūkė pradėjo draugauti su šiuo vyriškiu, iškart pablogėjo mergaitės mokslai, ji retai lanko mokyklą.

„Nebeklauso nei savo mamos, nei manęs, nuolat būna pas tą kavalierių. Ne kartą su juo kalbėjausi, prašiau palikti ją ramybėje, nes anūkė – dar vaikas. Tegul jis susiranda savo amžiaus moterį. Bet tas vyriškis man šypsosi į akis ir, šnekėk tu jam, ką tik nori, net negirdi“,- emocingai pasakojo moteris.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/