
Naujausios
FOTOREPLIKA
Ir veža, ir plepa
Šiaulietis Karolis „Šiaulių kraštui“ atsiuntė nuotrauką, kurioje užfiksuotas miesto autobusų pirmojo maršruto vairuotojas, kalbantis mobiliuoju telefonu. Ne kokioje stotelėje, o – prie vairo ir dar per posūkį.
„Pirmą kartą įsėdau į miesto autobusą, – sakė vyras. – Prieš pusmetį grįžau iš užsienio gyventi į Šiaulius. Sugedo mano lengvasis automobilis, pamaniau, pasinaudosiu viešuoju transportu, palyginsiu – ir pašiurpau nuo vairuotojo elgesio. Ar malkas veža, ar žmones?“
Karolio teigimu, vairuotojas gerą kelio atkarpą važiavo vairuodamas viena ranka ir intensyviai kalbėdamas mobiliuoju telefonu. Į keleivio pastabą nereagavo.
„Kelias slidus, o jis net sukdamas į Draugystės prospektą neketino pokalbio baigti, – piktinosi šiaulietis. – Tik kai pamatė „paparacį“, jį fotografuojantį, padėjo telefoną.“
Vyro nuomone, su tokiais vairuotojais – iki nelaimės netoli nuvažiuoti. O jeigu vairuotojams taip būtina kalbėti mobiliaisias, „Busturo“ bendrovė turėtų įrengti vairuotojams „laisvų rankų“ įrangą.
„Šiaulių krašto“ inf.
Asmeninė nuotr.
„TVARKELĖ": Keleivį pašiurpino miesto maršruto autobuso vairuotojas: viena ranka vairuoja, plepa mobiliuoju telefonu net sukdamas slidžiame kelyje.