Prekybininkai rodė savo gabumus

Prekybininkai rodė savo gabumus

Šiaulių profesinio rengimo centre prekybos ir verslo skyriuje vyko respublikinis prekybininkų konkursas. Jame dalyvavo pardavėjai, kasininkai, prekybos įmonių vadybininkų padėjėjai, smulkaus verslo organizatoriai iš Joniškio žemės ūkio mokyklos, Kelmės profesinio rengimo centro, Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokyklos, Tauragės profesinio rengimo centro, Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos, Utenos regioninio profesinio mokymo centro, Žeimelio žemės ūkio mokyklos ir mokinės iš Prekybos ir verslo skyriaus.

Prekybos ir verslo skyriui atstovavo Eglė Spaustinaitytė ir Sandra Diementytė. Mokines ruošė profesijos mokytojos Birutė Prišmantienė ir Violeta Mikalajūnienė. Mokiniai pristatė UAB „Rūta“ produktus ir pasakojo apie savo pasirinktas prekes.

Konkursantai aptarnavo pirkėją, dirbdami su kasos aparatu. Sunkiausiai įveikiama užduotis – pastabumo konkursas. Kantriai ir atidžiai mokinius stebėjo ir vertino komisija.

Konkurso nugalėtoja tapo Daiva Bačanskaitė, Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokyklos mokinė, antroji vieta atiteko Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos mokiniui Tomui Matulevičiui, trečios vietos laimėtoja Eglė Spaustinaitytė, Prekybos ir verslo skyriaus mokinė.

Violeta Mikalajūnienė, vyr. profesijos mokytoja

Asmeninė nuotr.

LAIMĖTOJAI: Konkurso geriausiųjų trejetukas: (iš kairės) Daiva Bačanskaitė, Tomas Matulevičius, Eglė Spaustinaitytė.