Lietuvoje ir Biržuose plačiai nuvilnijo žinia apie finansinę piramidę „LWEX“ – daugelis tariamų investuotojų liko it musę kandę. „Negalėjau patikėti, kad papuoliau į tokią aferą. Galvojau, kad lengviausiai apgauti galima tik vyresnius žmones, o pasirodė – klydau. Labiausiai nustebino, kiek daug biržiečių buvo užkibę ant šio kabliuko“, – skaudžia patirtimi dalijosi biržietė Rasa.
Patikėjo finansine piramide
Moteris sakė negalinti patikėti, kad aklai pasitikėjo, atrodytų, patikimais, finansus išmanančiais žmonėmis. „Juk toje vadinamų „investuotojų“ kompanijoje buvo visas būrys gana žinomų biržiečių. Negaliu patikėti – kaip aš taip galėjau susimauti?“ – savo neapgalvotais veiksmais stebėjosi Rasa.
Dabar nemaža dalis biržiečių, susibūrusių į uždaras pokalbių grupes, dalijasi emocijomis ir kaltinimais vieni kitiems. Kiti gi tyliai bando „investuoti“ į kitas platformas, tikėdami, kad lengvi pinigai tik ir laukia savo valandos.
Rasa, kuriai nepavyko sėkmingai uždirbti, sakė, kad jai net nešovė į galvą pasidomėti investavimo platforma „LWEX“. Ji prisipažino, kad nors neturi jokios investavimo patirties, mintis išsamiau patikrinti informaciją taip ir nekilo. Moterį įtikino gerai pažįstami žmonės, sakę, jog ši platforma patikima ir daugelis jau pasinaudojo galimybe užsidirbti.
Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/
