Žiema – palankus metas perkaitusioms galvoms atvėsti?

Redakcijos nuotr.
Feliksas Grunskis
Feliksas Grunskis
Kažkas yra pasakęs: nieko gero po šia Saule. Todėl, kad mums sunku įtikti? Tikrai. Juk nebūna tokių orų, kad visi iš džiaugsmo šokinėtų. Niekam nepavyksta išrinkti geros valdžios. Ne vienoje valstybėje pralaimėjusieji rinkimus tvirtina, kad rinkimai buvo suklastoti. Bala žino. Juk ir pinigus padirba. Gal kas ir rinkimus klastoja. Ne tik klastoja, bet ir su lazdomis kitų prie valdžios neprileidžia. Ne visada viskas gerai einasi ir mūsų demokratiškoje padangėje.

Pasitarimai

Valdžios Lietuvoje pasikeitė. Lyg ir daugiau nuomonių girdime. Kažin, ar geriau? Anksčiau viską apie virusą paaiškindavo ministras Aurelijus. Dabar šalies Prezidentas ir premjerė subūrė patarėjų komandas. Tik: nuo daugiau patarėjų, mažiau viskas aiškėja. Po pasitarimų – daugiau prieštaringų nuomonių. Vienas sako, kad reikia karantino varžtus atleisti, kitas tvirtina, kad nieko nereikia keisti...

Padidėjo įtampa tarp Prezidentūros ir Vyriausybės. Mat Prezidentas labai aktyviai reiškiasi vidaus politikoje. Ėmė ir iškėlė tikslą iki Mindaugo karūnavimo dienos nuo koronaviruso paskiepyti 70 nuošimčių gyventojų. Ir įgyvendink tokį norą, kai vakcinų trūksta?! Gali susidaryti vaizdas, kad dėl per didelio dėmesio vidaus reikalams nukenčia užsienio politika? Štai JAV ir kai kuriose valstybėse nėra paskirti ambasadoriai.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/