Pavyks žmoniškai sutarti, kai valdžia pradės kalbėtis mums suprantama kalba?

„Biržiečių žodžio“ nuotr.
Gyvenimas margas. Būna vargų. Būna ir džiaugsmų. Kaip toje dainoje: „Šiam pasauly visko būna, šiam pasauly bus dar visko...“ Ištikus kokiai bėdai, mėgstame valdžią kritikuoti. Tai to neduoda, to neleidžia, be reikalo uždraudžia, blogėjimo nesuvaldo... Tačiau šiais laikais valdžiai – ne pyragai. Visokių reikalų arba, kaip madinga sakyti, iššūkių – daugiau nei reikia. Pasižiūrime, kaip valdžia veikia. Gal jai patarimais padėti reikia.

Seimą slėgė išbandymai

Lapkričio 13-tą sukako lygiai dveji metai, kai 13-tas Seimas pradėjo savo darbą. Ir sutapk taip! Du tryliktukai, dar vadinami velnio tuzinais, sukrito! Iš tikrųjų šiam parlamentui saldu nebuvo.

Teko kovoti su koronaviruso pandemija. Baltarusijos režimas sukėlė migrantų krizę. Pasaulį ir Lietuvą sudrebino Rusijos karas prieš Ukrainą. Tenka padėti Ukrainai. Priglausti nuo karo bėgančius pabėgėlius. Trenkė dar viena krizė – energetikos. Pabrango elektra, dujos, malkos… Viskas, kas galėjo brangti, pabrango. Įsisiūbavo infliacija. Vaje! Šitiek iššūkių! Ir kaip pavyko?

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com