Biržai turi savo Vingio parką...

Autoriaus nuotr.
Kęstutis ISAKAS
Daugiau nei pusė metų įtempto komandinio darbo ir štai rezultatas – Kilučių ežero pusiasalyje įvyko pirmasis laikraščio “Biržiečių žodis“ vasaros muzikinis festivalis, kuriame dalyvavo britų roko legenda Chrisas Normanas su grupe. Ir tai padarė ne kas kitas, o biržiečių komanda. Šiandien žemai lenkiuosi prieš ją ir noriu pasakyti, kad didžiuojuosi Jumis.

Įspūdžiai stipresnis už nuovargį

Kai laikraščio fotografo paklausiau, ar nepavargo, jis atsakė, kad nusivarė nuo kojų, bet yra laimingas, nes emocijos ir įspūdžiai atperka viską. Tokį jausmą patyrė visi komandos nariai ir iš karto pasakė, kad pasiruošę neatlygintinai savanoriauti ir kitų metų festivalyje. Būtent toks požiūris ir nuverčia kalnus, padaro neįmanomus dalykus ir padeda pasiekti tikslą. Kolegos, bendražygiai ir bendraminčiai, Jūs – nuostabūs!

Šiandien atėjo laikas dėkoti. Už didvyriškumą ir nepriekaištingą darbą Vidui Eidukui, kuris, turėdamas sveikatos problemų, nepalūžo ir iki galo užtikrino sklandų techninių tarnybų darbą. UAB „Biržų duona“ direktorius Viktoras Kurganovas tris mėnesius pjovė žolę Kilučių ežero pusiasalyje ir tvarkė aplinką. Ačiū Vidai Vigelienei, Vytai Skaburskienei, Jolantai Pavilauskienei, Almantui Vigeliui, Eugenijui Gražiui, Sandrai Žygienei, Andriui Kurganovui, Indrai Drevinskaitei, Daivai Miežiūnienei, Vaidutei Stankevičienei, Alantai Žygaitei, Vytui Juškai, Ingridai Butkevičiūtei, Marytei Bistrickienei, Biržų verslo ir technologijų mokymo centro auklėtiniams, Širvėnos seniūnui Sauliui Eigirdui ir seniūnijos darbuotojams, Kilučių kaimo bendruomenei ir Apaščios gatvės gyventojams, UAB „Vigada“ vadovui Arūnui Burbuliui ir jo darbuotojams. Aš nepaprastai dėkingas visai „Biržiečių žodžio“ komandai. Atleiskite, jei kažką pamiršau paminėti. Visiems, kas prisidėjo prie renginio organizavimo, noriu pasakyti – Jūs KOMANDA iš didžiosios raidės! Su Jumis galima nuversti kalnus! Būtent Jūsų dėka į Biržų istorijos metraščius įrašytas naujas puslapis. Biržuose gali ir turi vykti pasaulinio lygio renginiai! Ir tai turi tapti tradicija.

Kilučių pusiasalis tapo biržiečių atradimu

Įdomus faktas, jog daugelis biržiečių atrado Kilučių ežero pusiasalį. „Biržai turi savo Vingio parką“, – rašė komentaruose, socialiniuose tinkluose, biržiečiai. Iš tikrųjų tai nuostabi vieta, kuria buvo sužavėti tiek muzikantai, tiek scenos techninio serviso bei įgarsinimo įmonių atstovai, tiek festivalio dalyviai. Įrodyta, kad pusiasalis gali drąsiai talpinti iki 8000 žmonių. Renginiai čia gali vykti saugiai. Aura pusiasalyje tokia nuostabi, jog žiūrovai pamiršo apie skaudančias nugaras ar kojas ir šoko kartu su dainininkais. Fantastika! Vien dėl tokių dalykų verta gyventi ir dirbti! Nuovargį ir įtampą keičia euforija, kai pamatai, ką pavyko pasiekti.

Renginys būtų neįmanomas be rėmėjų, todėl nuoširdžiai dėkojame UAB „Biržų duona“, UAB „DSP Plius“, UAB „Stalita“, UAB „Archstudija“, restoranui „Alaus kelias“, asmeniškai Sigitui Kalkiui ir Rimantui Čygui, alaus daryklai „Volfas Engelman”, Sodeliškio dvaro sodybos savininkams Daliui, Neringai ir Eglei Linkevičiams, UAB „Tyla“ vadovui Dariui Žymantui, akcininkams Remigijui ir Laurai Butėnams ir visiems kitiems, kas prisidėjo prie šio puikaus renginio.

Ačiū už nepriekaištingą darbą – Biržų rajono policijos komisariato pareigūnams ir policijos rėmėjams, UAB „Scenos techninis servisas“, „Combo“, „Zoom TV“, „Event Solutions“, UAB Biržų autobusų parkui, restoranui „Tėvynė“. Ypatingai norisi padėkoti „Ekskomisarų biurui“, kurių dėka renginys praėjo saugiai ir užtikrintai.

Chrisas Normanas sužavėtas Biržais

Po koncerto Chriso Normano ir grupės vadybininkas Darrenas Crisp nuoširdžiai padėkojo organizatoriams už svetingumą ir aukštą renginio lygį. „Viskas buvo nuostabu! Jūs padarėte fantastišką darbą. Esame sužavėti Jūsų komanda ir rajonu“, – teigė D. Crisp.

Norisi padėkoti ir tiems, kurie trukdė renginiui, leido gandus, jog jis neįvyks. Tai dar labiau motyvavo ir užvedė. Aišku, nuliūdino Biržų rajono savivaldybės atsainus požiūris į metų renginį, mero V. Jarecko atsisakymas atvykti į Kilučius ir administracijos direktorės Irutės Varzienės elgesys. Skundai vartotojų apsaugai, aplinkos apsaugos inspektoriams ir kitoms tarnyboms organizatorius tik dar labiau užgrūdino ir padarė šventę geresnę!

P.S. Komentaro autorius nepriklauso jokiai partijai ar politinei organizacijai ir nedalyvauja jų veikloje. Atstovauja tik viešajam interesui.