AR ŠMĖKLA KLAIDŽIOJA PO SEIMO NARIŲ PROTUS IR SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS PASTATĄ?

Pasaulio akademinė visuomenė jau neneigia fakto, kad kovidinė pandemija yra Gamtos (tikinčiam žmogui – Dievo) pagrasinimas ir perspėjimas, jog žmogus peržengia ar jau peržengė ribą, už kurios laukia griežta bausmė su nenusakomomis pasekmėmis. Paskutiniai įvykiai rodo, jog mokslininkai neįgali prognozuoti, kaip keičiasi koronavirusas, kodėl jis taip greit sugeba mutuoti, surasdamas vis naujus plitimo kelius. Žmoniją labiausiai kankina nežinia ir silpnumo jausmas – pasaulis gali pasikeisti negrįžtamai ir žmogus to pakeisti negali.

Atrodytų, kad mūsų Lietuvėlėje visos visuomenės ir valdžios pastangos turėtų būti nukreiptos į pandemijos pasekmių valstybei bent jau švelninimą ir, kas svarbiausia, rimties gyventojams užtikrinimą. Deja, taip nėra. Nerimstanti Laisvės partija reikalauja kuo greičiau svarstyti vienos lyties partnerystės įstatymą, lyg tai be jo kažkam gyvenimas griūva, priimti Baudžiamojo kodekso pataisas, pagal kurias net už „neteisingas“ pažiūras būtų baudžiama. Kažkoks proto užtemimas ar savo sukurtų šmėklų medžioklė.

Normalios vyro ir moters šeimos ar net normalūs santykiai tarp abiejų lyčių atstovų jau kuris laikas nuosekliai ir įnirtingai stumiami į pašalį, aiškinant, kad nebereikalinga atgyvena. Nors mūsų politinis, akademinis ir kūrybinis elitas puikiai supranta, kad tai – mūsų mažos Tautos pražūtis, dauguma jų bijo išsakyti savo nuomonę, nes gali būti apšaukti homofobais ir net apturėti finansinių nuostolių.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/