GYVENIMAS – KAIP SPORTAS, O SPORTAS – KAIP GYVENIMAS

I. Butkevičiūtės nuotr.
Virgilijus Stapulionis, Biržuose įkūręs sporto klubą „Terminator“, stebisi, kad Biržų rajono savivaldybė neskyrė pinigų vasaros sporto stovykloms.
Visada smagu kalbinti žmones, kurie gyvenimą semia rieškučiomis. Nelaukia, kol gaus dovanų ant padėkliuko, bet drąsiai eina pasiimti tas dovanas patys. Toks yra Virgilijus Stapulionis, biržiečiams gerai pažįstamas bokso treneris, klubo „Terminator“ įkūrėjas. Atrodo, kad Virgilijus su žmona Dovile jau taip seniai čia, Biržuose, bet, pasirodo, tik penkerius metus. O jau spėjo tapti savais.

I.B. Jau penktus metus su žmona gyvenate Biržuose. Ar jau gali vadinti Biržų rajoną savu ir kaip atsitiko, kad būtent šį rajoną pasirinkote savo namais?

V.S. Na, dar ne taip seniai čia gyvename, dar yra niuansų, bet galima sakyti – taip, jau apsipratome ir jaučiamės tikrai gerai. Kaip namuose. Mano sena svajonė buvo turėti savo klubą, treniruoti. Todėl ir tapau treneriu, baigiau mokslus. Savo tikslo siekiau kryptingai. Gal tokiam užsispyrimui ir tikslo siekimui įtakos turėjo ir sportininkams būdingas azartas. Tiesiog imti ir daryti. Taigi, atėjus laikui, drąsiai ėmiausi veiklos. Visada vadovaujuosi principu – jei negali pakeisti situacijos, keisk požiūrį. Tai labai padeda. Todėl, kartu su žmona, vienas kitą palaikydami, ir įsikūrėme čia, Biržuose. Juo labiau, kad bokso, kaip sporto šakos, niša čia buvo tuščia. Na, ir žinoma, dar todėl, kad Biržai šalia Pasvalio, mums su Dovile tai labai svarbu, nes esame šeimos žmonės.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/