Biržietė sukūrė savo pirmąją drabužių kolekciją

Asmen. nuotr.
Menininkės Rasos Dubrienės kartu su kolegėmis kurta drabužių kolekcija buvo pripažinta skoningiausia.
Utenos kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto studentės ir dėstytojai sukvietė visus pasigrožėti studenčių ir absolvenčių sukurtomis drabužių kolekcijomis. Buvo demonstruojami ir kolegijoje Aprangos technologijas neakivaizdžiai studijuojančios biržietės menininkės Rasos Dubrienės kurti drabužiai.

Sukūrė kolekciją

Rasa Dubrienė prie kurį laiką save atrado karpymo mene. Išskirtiniai menininkės karpiniai buvo pastebėti ir tautodailininkų parodoje. Paskui Rasai norėjosi nerti į meno pasaulį dar giliau. Prieš porą metų pasiryžo studijuoti Aprangos technologijas Utenos kolegijoje. Šių metų sesijos metu Rasa su dviem kitomis studentėmis iš Zarasų ir Utenos sukūrė bendrą kolekciją, pavadinimu „Minčių stichija“, tema – „Sėkmės raktas“.

-Šios kolekcijos įkvėpimo šaltinis – neapsakoma minčių jėga. Viena po kitos mintys susijungia ir tada gimsta įvairiausi projektai, planai, kūriniai. Kiekvieno žmogaus pasąmonėje slypi sėkmės raktas, kuriuo atrakinami keliai į sėkmę, tik mintis reikia nukreipti į tinkamiausią rakto skylutę“,- pasakojo Rasa.

Dirbo su kolegėmis

Biržietė sukūrė kolekciją, nupiešė eskizus, sukūrė dekoracijas, o siuvo kartu su kolegėmis. Audinius padovanojo „Utenos trikotažas“. Viskas truko apie mėnesį. Tiesa, darbas ir pats pristatymas vyko nuotoliniu būdu. Trijulės kolekciją komisija pripažino geriausia ir skoningiausia. Menininkės buvo apdovanotos rėmėjų. Apie naują patirtį kuriant drabužių kolekciją Rasa kalbėjo:

-Smagu, kad turiu galimybę išmokti naujus dalykus, dalyvauti seminaruose, įgyti patirties. Kas bus baigus studijas, kas ten žino. Planų daug, gavau kvietimą studijuoti Dailės akademijoje, bet dar nieko kol kas neplanuoju. Gyvenimas parodys.

Susijusios naujienos