Žiūri į projektą, o realios situacijos nemato

B. Petkevičiūtės nuotr.
Tiesiant šaligatvį Kęstučio gatvėje, buvo palikta kelių metrų netvarkinga atkarpa, kuri jau kurį laiką erzino žmones. Gavę pranešimą, savivaldybės atstovai sureagavo tą pačią dieną – penktadienį prie tilto buvo atvežta skalda.
Biržiečiai – pilietiški žmonės, jiems savas miestas rūpi: pastebėję problemas, apie jas kalba garsiai ir dažniausiai piktai. Mažiau pastabesni valdininkai. Gal jie nevaikšto kreivais šaligatviais, nevažinėja duobėtais žvyrkeliais? Tačiau prakalbus apie problemas, jie stengiasi reaguoti ir situaciją taisyti.

Pamiršo?

Dabar pagrindinė Biržų miesto Kęstučio gatvė, vedanti į centrą, atnaujinta ir graži: šaligatviai pakloti, suoliukai pastatyti, liepaitės pasodintos... Nėra net ko lyginti su buvusiu vaizdu, kuris pasitikdavo miesto svečius prieš gerą dešimtmetį.

Tačiau kažkodėl naujai įrengtas šaligatvis prieš pat tiltą per Agluonos upę baigiasi netikėta duobe – gal trinkelių pritrūko, o gal supratimo, kad einantis žmogus gali nepastebėti ir žnektelėjęs koją susilaužyti. Taip pat pravažiuoti dviratininkui, neįgaliajam vežimėlyje ar tiesiog stumtis vežimėlį su vaiku nesutvarkyta ir pavojinga šaligatvio atkarpa – tikras iššūkis.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/