Žinia apie „Smokie“ koncertą Kilučiuose sukėlė šurmulį visoje Lietuvoje

Asm. arch. nuotr.
I. Januševičiūtė-Spudienė tikisi, kad išskirtiniai pasaulinio lygio žvaigždžių koncertai Kilučių pusiasalyje taps tradicija.
Neslėpsiu, kad „Biržiečių žodžio“ ilgą laiką neskaičiau, nors, kol dar gyvenau Biržuose, tėveliai šį laikraštį prenumeruodavo daugybę metų ir mes, vaikai, taip pat skaitydavome popierinę versiją. Po naujų savininkų atėjimo, laikraštis „Biržiečių žodis“ tapo visiškai kitoks – gyvybingas, įdomus, platesnis.

Nauji laikai leidžia skaityti PDF versiją per nuotolį – tai puiki galimybė susipažinti su miesto ir rajono aktualijomis, naujienomis, įdomiais žmonėmis. Prenumeruoti „Biržiečių žodį“ pradėjau metų pradžioje. Daugelį metų ir taip bendrauju ir daug iniciatyvų rengiu Biržuose, myliu savo gimtąjį miestą, tad palaikymas iniciatyvių verslininkų, kurie atgaivino „Biržiečių žodį“, man atrodo tik maža padėka/parama savo miestui .

Labiausiai man, kaip verslininkei, įdomiausios istorijos apie kitus verslo žmones, jų kelią, sunkumus ir sėkmes, verslus, patirtis. Patinka straipsniai apie asmenybes, istorijos, iniciatyvas, veidus. Išskirčiau B. Petkevičiūtės, K. Isako straipsnius ir daugelį kitų.

Sužinojusi apie legendinės grupės „Smokie“ pasirodymą, iš karto prasitęsiau prenumeratą kitiems metams, kad gaučiau kvietimus, tokiu būdu palaikydama tiek savo gimtojo miesto laikraštį, tiek išskirtinę idėją. Sužavėjo, kad bilietai nebus pardavinėjami, o tik prenumerata suteiks galimybę apsilankyti koncerte. Tai sukėlė didelį šurmulį socialiniuose tinkluose bei Lietuvos spaudoje, tokio pasiūlymo dar niekada nebuvo, daug kas netiki ir iki šiol, kad ši grupė atvyks į Biržus, visiems keista, kad jie pasirinko tokį mažą Lietuvos miestą. Pati grupė „Smokie“ patvirtino savo vizitą į Kilučius savo oficialiame puslapyje. Taigi, būtent organizatorių dėka biržiečiai ir kiti renginio dalyviai turės puikų koncertą, nuostabų vakarą, didelę šventę. Tai gera proga ne tik palaikyti laikraštį, bet kartu pamatyti Biržus, nenorintiems skaityti – galimybė perleisti prenumeratą senelių namams, tėvams, kurie koncerto nenori, savarankiškų namų globotiniams ir panašiai. Niekas to nedraudžia, o koncertą aplankyti gali visi Lietuvos žmonės.

Tokio masto renginys ne tik Biržus išgarsins pasaulyje, bet ir visai Lietuvai – tai puiki šalies reklama. Tikiuosi ir pati atvykti čia su visa savo komanda iš Vilniaus, gerai pasilinksminti koncerte, pabendrauti ir gyvai su legendomis. Taip, gal tai ir tėvų muzikos „dievukai“, bet vaikystėje ir man teko juos girdėti ne kartą. Tikiu, kad Biržuose sukursime tokio masto renginį, kokio seniai niekas nematė, o gal tai taps kasmetinė tradicija – rengti išskirtinius koncertus Kilučių pusiasalyje!