Ži­nia ne­rū­šiuo­jan­tiems at­lie­kų – ta­ri­fai ga­li di­dė­ti, o kon­tei­ne­rių – ma­žė­ti

Kilučių k. gyventojų nuotr.
Kilučių kaimo konteineriai po praėjusio savaitgalio. Kaimo gyventojai sako, kad nerūšiuotas atliekas įprato atvežti ir sumesti žmonės iš kitų kaimų ar paties miesto.
Biržų rajono Kilučių kaimo gyventojai piktinasi, kad bendro naudojimo konteineriai perpildyti rūšiuojamomis atliekomis, o šalia jų sukrautos krūvos maišų su buitinėmis šiukšlėmis. Žmonės teigia, kad į konteinerius šiukšles krauna aplinkinių kaimų gyventojai, todėl Kilučių kaime gyvenantys neturi, kur dėti šiukšlių.

Vaizdas, kaip šiukšlyne

Kilučių kaimo gyventojai pasidalino nuotrauka, kaip šios savaitės pradžioje atrodė kaime esantys bendro naudojimo konteineriai. Vaizdas tikrai nekoks: konteineriai pilni šiukšlių, o aplink juos – dar krūvos maišų, dėžių ir kitų nerūšiuotų atliekų.

“Čia dažnai taip būna. Ir tai nebūtinai mūsų kaimo žmonių darbas. Tamsiu paros metu atliekas mėgsta suvežti ir konteinerius pripildo ne tik šio kaimo žmonės. Padaro tokią netvarką, o mums vietos nebėra“,- kalbėjo Kilučių gyventojai. Tokius pat pastebėjimus išreiškė ir vabalninkiečiai, kurie teigė, kad tokia pati situacija ir Vabalninke – buitinių atliekų konteineriai nuolat pilni, nes žmonės šiukšlių nerūšiuoja.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/