Vokeliai - komfortiškumo sprendimas

Mėgstate produktyviai leisti laiką su savo mažyliu? Dažnai keliaujate ar vykstate lankyti artimųjų į kitą miestą? Dažnai vaikštote parke? Tam, kad užtikrinti visišką komfotiškumo jausmą mažyliui yra naudojami vokeliai. Kokie jie būna ir kaip juos naudoti? Kokia jų paskirtis? Šiame straipsnyje aptarsime visus jums rūpimus klausimus apie šiuos labai naudingus atributus.

Kokios yra vokelių rūšys?

Grynas oras ir pasivaikščiojimai parke gali tapti vėsesni. Priklausomai nuo klimato, kuriame gyvenate. Kad vaiko neperpūstų netikėtas vėjas ar šaltukas reikia rinktis tokį vokelį, kuris apsaugos jūsų mažylį. Na, o šiltuoju metų laiku užtikrinti, kad jūsų mažoji atžala neperkaistų.

Šilti vokeliai. Tik aukštos kokybės produktas gali užtikrinti jūsų vaiko temperatūrą žvarbiais orais. Šie vokeliai dažniausiai gaminami iš kelių sluoksnių, kurie susidaro iš spalvotos medvilnės, antialerginio užpildo ir vaflinės medvilnės arba minkšto, pliušinio, šilto išimamo vidinio sluoksnio ir vandeniui atsparaus išorinio sluoksnio. Kiekvienas iš jų turi tam tikrą paskirtį padėsiančią jūsų mažyliui jaustis komfortiškai. Šie vokeliai labiausiai tinka naudoti rudens, žiemos ar net pavasario mėnesiais.

Standartiniai vokeliai. Lygiai taip kaip ir anksčiau minėti vokeliai jie puikiai palaiko vaiko kūno temperatūrą. Standartiniai vokeliai nėra sudaryti iš daug sluoksnių, jie būna pagaminti iš medvilnės ir poliesterio arba medvilnės ir švelnaus velveto medžiagos. Dėl to esant šiltiems orams vaikas neperkais. Svarbu paminėti, kad kokybiškos ir natūralios medžiagos vokeliai lengvai kvėpuoja.

Kaip išsirinkti vokelį vežimėliui?

Vokelis į vežimą – modernus ir originalius produktas, užtikrinantis šilumą bei mobilumą lauke. Jis privalo turėti keletą labai svarbių funkcijų padėsiančių jums lengviau keliauti su mažyliu. Renkantis reikėtų atsižvelgti į tai ar vokelis yra patogus perkėlimui iš vienos transporto priemonės į kitą, pavyzdžiui iš vežimėlio į automobilinę kėdutę. Šiltųjų vokelių antrasis išorinis sluoksnis dažniausiai turi rankenas, su kuriomis lengva jį pernešti. Tokie vokeliai yra vieni populiariausių.

Rūpintis mažyliu reikia nuolatos, todėl lengvesnis prieinamumas jums tik palengvins šį procesą. Vokelyje turėtų būti įsiūti užtrauktukai ties kūno zona ir taip pat, ties vaiko galva. Tam, kad esant poreikiui būtų kuo lengviau ir paprasčiau atlikti reikiamą veiksmą. Pavyzdžiui esant šiltiems orams prasegti viršutinę vokelio dalį.

Vokeliai yra dažnai naudojamas vaiko priežiūros produktas, todėl jį turėtų būti lengva išimti ir įdėti. Šiuo metu parduotuvėse galite rasti daugybę įvairios formos ir įrengimo būdų vokelių. Svarbu įsigyti būtent tokį, kuris tiktų jūsų turimam vežimėliui.

Jei jums labai svarbus yra vaiko privatumas vokelis yra puikus skydas nuo nepageidaujamų žvilgsnių. Jis taip sumažins aplinkos garsus ar triukšmą ir neblaškys ramaus vaiko miego pasivaikščiojimo metu. Vokelio dugnas gali būti minkštas ir suteikti vaikui maksimalaus komforto pojūtį.

Kūdikių vežimėlių vokeliai sukurti taip, kad ne tik užtikrintų patogumą ir apsaugą kūdikiui, bet ir atrodytų stilingai bei patraukliai. Vokelių yra įvairių spalvų ir raštų, todėl tėveliai gali išsirinkti tokį, kuris geriausiai atitiktų jų asmeninį stilių ir kūdikio vežimėlį. Elegantiškas ir modernus dizainas suteikia mažylio vežimui elegancijos, todėl jie tampa akį traukiančiu aksesuaru. Stilingo ir funkcionalaus dizaino vokelis vaikiškiems vežimėliams yra privalomas aksesuaras visiems tėveliams, kurie nori, kad jų mažylis būtų apsaugotas ir jaustųsi visiškai komfortiškai ir tuo pačiu būtų madingas.

Tik aukštos kokybės vokeliai gali užtikrinti jūsų mažylio komfortą ir apsaugą nuo visų išvardintų išorinių veiksnių, todėl verta apsilankyti internetinėje parduotuvėje www.smelinukas.lt, čia rasite didelį skirtingų vokelių pasirinkimą.

Užs.11711