Vietoj meškerės padavė valo

„Biržiečių žodžio“ nuotr.
„Aš žinojau tuos skaičius, bet negalėjau nieko pasakyti – man nebuvo leista kalbėti“, – sakė E. Čepokienė.
Sakoma, kad norint padėti žmogui prasigyventi, reikia duoti ne žuvies, o meškerę. Naujoji koalicija su administracijos direktore Irute Varziene priešakyje, norinčiai kurti verslą Pačeriaukštės bendruomenei kol kas pasiūlė tik valą, o meškerykočio teks ieškotis patiems.

Rems puse reikalingos sumos

Pačeriaukštiečiai iš kitų savivaldybių nusižiūrėjo sėkmingai veikiantį verslo modelį teikti masažinių lovų paslaugą. Viliojo, kad projektui reikalingos sąlyginai nedidelės investicijos: Pačeriaukštės atveju – 9 800 eurų. Iš nario mokesčio gyvenanti bendruomenė paprašė savivaldybės pagalbos startuojant – prisidėti bent 50 proc.

Tarybos narių dauguma nusprendė, kad savivaldybė finansuos 25 proc.

Kaip nurodė Pačeriaukštės ir Biržų rajono bendruomenės sąjungos pirmininkė Edita Čepokienė, 50 proc. yra  žemutinė riba norint laimėti finansavimą šiam projektui. „Savivaldybei nesutikus finansuoti 50 proc., reikės verslo plane parodyti, kad susirinksime 7 tūkst. eurų. To padaryti neįmanoma. Teikiamą verslo planą turėsime apginti Biržų rajono Vietos veiklos grupėje, toliau jį svarstys Nacionalinė mokėjimų agentūra – jie žiūrės į šiuos skaičius reikliai“, – kalbėjo E. Čepokienė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/