Vieta darželyje – bus

B. Petkevičiūtės nuotr.
Vieta darželyje „Vyturėlis“ neįgaliai mergaitei, apie kurią neseniai rašėme greičiausiai atsiras iki naujų metų. Tik reikia laukti kol taryba patvirtins naują etatą.
Šio mėnesio pradžioje pasakojome apie jauną biržietę Viliją, kuri negavo vietos vaikų darželyje savo dviejų metukų neįgaliai dukrytei.

Tuo metu savivaldybės atstovai pažadėjo šią situaciją išnagrinėti ir aptarti galimybes su darželio-mokyklos „Vyturėlis“ direktore Violeta Stancikiene. Vakar Biržų rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Eugenijus Januševičius „Biržiečių žodžiui“ pranešė džiugią naujieną.

“Situacija apsvarstyta. Vakar kalbėjome su mergaitės mama ir darželio vadove. Kadangi mergaitei yra nustatyti dideli poreikiai, jai reikalingas pedagoginis pagalbininkas. Šiuo metu toki etato darželyje nėra. Todėl planuojame jį teikti tarybai. Mama sutiko dar šiek tiek palaukti, bet blogiausiu atveju, laukti gali prireikti iki naujų metų. O kad priims, tai tikrai, nes toks darželis Biržuose yra vienintelis“,- sakė E. Januševičius. Mergaitės mama Vilija „Biržiečių žodžiui“ patvirtinio, kad „ledai pajudėjo“ ir sakė tikisi, kad pagaliau viskas išsispręs.