Verslo galimybių yra, kas norės investuoti?

V. Kerienės nuotr.
Biržų verslo forume sėkmės istorija pasidalino „Furni-OX“ įmonės projektų vadovas Valdas Sabaliauskas.
Rugsėjo 21 dieną įvyko didžiausias šiais metais verslo renginys Biržuose – „Biržų verslo forumas 2023“. Susirinkusiuosius pasveikino Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Biržų filialo vadovė Armanda Šimaitė: „Labai džiaugiuosi, kad jaučiamas didelis verslų susidomėjimas renginiu ir manau, kad po poros metų, mūsų įdirbio dėka, žmonės, norintys sudalyvauti verslo forume, nebetilps šioje Biržų tvirtovės arsenalo salėje“.

Patarė iškart spęsti problemas

„Biržų verslo forumo 2023“ data sutapo su kitu reikšmingu įvykiu Biržų verslams. Tą pačią dieną paskelbtas oficialus Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Biržų filialo atidarymas.

Verslo forume A. Šimaitė pakvietė verslus visais rūpimais klausimais kreiptis į ją ir kartu ieškoti sprendimų. Ji minėjo, kad neseniai dirba, todėl gali nežinoti atsakymų į visus klausimus, bet turi stiprų, daug patirties turintį užnugarį – Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų darbuotojus. „Nebijokite užduoti klausimų visiems mūsų rūmų atstovams. Nepalikite jų rytojui, nes problemos neišsispręs, o tik gilės“, – patarė A. Šimaitė.

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas renginio metu pasveikino susirinkusius, įkūrus filialą Biržuose. „Jis ateina su nauja jėga, energija, nauju impulsu ir stipriu filialo vadovu priešakyje. Man atrodo, kad verslo bendravimas su vietos ir šalies valdžia yra ypač svarbus. O mūsų, rūmų, funkcija ir yra atstovauti verslui įstatymo leidyboje, teikiant pakeitimų pasiūlymus Vyriausybei, Seimui, vietos valdžios institucijoms, savivaldai. Glaudus bendradarbiavimas turi atnešti tikrai puikių vaisių tiek Biržų rajonui, tiek Lietuvai. Prekybos ir amatų rūmai yra tarptautinė organizacija. Esame užmezgę daug naudingų kontaktų, pasirašę įvairių sutarčių, tai gali pasitarnauti ir jūsų verslams. Todėl kviečiu aktyviai jungtis ir efektyviai išnaudoti visas galimybes“, – pakvietė S. Gailiūnas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com