Verslininkams reikia atsisakyti iliuzijų, kad savaime bus geriau, ir imtis pokyčių

Asmeninio albumo nuotr.
Biržų turizmo ir verslo informacijos centro verslo konsultantės Jurgitos Kregždaitės misija – palaikyti biržiečių verslumą.
Jurgita Kregždaitė save pristato grynakrauje biržiete,- čia ji gimė, užaugo, o baigusi teisės studijas, leidosi į gyvenimo kelionę. Dirbdama įvairiose organizacijose, biržietė įgijo patirties ir dabar Biržų turizmo ir verslo informacijos centre konsultuoja verslo klausimais. „Noriu visą savo energiją, kūrybiškumą ir sukauptą išmintį skirti biržiečių verslumo palaikymui, kad žmonės, nesvarbu kokio amžiaus, galėtų oriai gyventi Biržų krašte“, – sako Jurgita.

Sukauptą patirtį dalinsis su biržiečiais

„Užaugau ūkininkų šeimoje. Verslumo mokiausi nuo jaunystės, rūpinausi ūkio apskaita, rengiau finansavimo paraiškas, tvarkiau žemės dokumentus ir „ragavau“ sunkaus pieno ūkio darbo. Vilniuje baigiau bakalauro studijas, įgijau teisininko specialybę, o šiemet Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje – viešojo valdymo magistrą. Pirmasis darbas jau buvo susijęs su verslo plėtojimu, dirbau Vengrijos ambasados komercijos biure. Tačiau nusprendžiau sugrįžti į savo kraštą ir imtis socialinės veiklos – bendradarbiaudama su Biržų rajono savivaldybe, įgyvendinau ne vieną socialinį projektą“, – pokalbį pradėjo verslo konsultantė J. Kregždaitė.

Pasak Jurgitos, projektų rezultatas – visiškai renovuotas Vabalninke esantis pastatas, kuriame dabar veikia muziejus. 10 metų jame vykdyti įvairūs socialiniai projektai: vaikų dienos centras, vasaros stovyklos, seminarai, paramos dalinimas, renginiai ir panašiai.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com