Verslininkai skaičiuoja, savivaldybė pasuoja – kam davė, o kam ir ne...

Vitalijos Lapinskės nuotr.
Kaip šie keliai Skratiškių gatvėje išsiskiria, taip ir UAB „Doreita“ bei Biržų rajono savivaldybės administracijos nuomonės nesutapo dėl šio objekto papildomo finansavimo – abi pusės turi savo motyvų, bet kompromiso neranda.
Biržų miesto pakraštyje esančios Skratiškių gatvės asfaltas lygus ir tvirtas, netgi išasfaltuota automobilių stovėjimo aikštelė, tačiau... Darbus atlikusios UAB „Doreita“ vadovai dėl pabrangusių medžiagų skaičiuoja nuostolius, nes prašymai savivaldybės atstovams padengti bent dalį patirtų papildomų kaštų atsimuša it žirniai į sieną. Beje, kitoms įmonėms medžiagų pabrangimą savivaldybė kompensavo. „Nejaugi taikomi dvigubi standartai?“- piktinasi įmonės „Doreita“ direktorius Dovidas Breivė.

Nepavyksta susikalbėti

Panevėžyje įsikūrusi UAB „Doreita“ nėra naujokė statybų ir aplinkos tvarkymo versle – veikia 11 metų. Beje, pats direktorius Dovidas Breivė pradėjo savo veiklą nuo trinkelių klojimo, paskui „prasimušė“ verslo įkūrimui skirtą paramą ir nusipirko pirmąją statybos darbų techniką. Dabar technikos kiemas pilnas mašinų bei įrangos, o bendrovę „Doreita“ noriai subrangovais samdo didžiosios statybų organizacijos.

„Mūsų įmonė yra siekianti pelno – iš to mes gyvename, perkame techniką, mokame atlyginimus, todėl veltui dirbti negalime. Niekad problemų nebuvo kilę nei dėl darbų kokybės, nei dėl atsiskaitymų. Tačiau su Biržų rajono savivaldybės administracija neįmanoma susikalbėti. Telefonu kalba vieną, o rašte rašo kitą. Mes norime tartis, o jie kone mums teismais grasina. O viskas dėl to, kad paprašėme bent dalinai kompensuoti pabrangusį asfaltavimą Skratiškių gatvėje. Bet jie nesileidžia į kalbas“,- kalbėjo bendrovės finansininkė Eglė Breivė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com