Versliausi šalies mokiniai rinkosi Vabalninke

V. Leščinskienės nuotr.
Konkurso nugalėtojomis tapo BTVMC auklėtinės Daiva Čepinskaitė ir Viktorija Matušauskaitė, kurias ruošė mokytoja Gražvyda Kubilienė.
Ketvirtadienį praūžė kasmetinis, jau aštuntąkart Biržų technologijos ir verslo mokymo centro (BTVMC) Vabalninko skyriuje organizuojamas Respublikinis profesinių mokyklų ekonomikos ir verslo žinių konkursas „Verslo žinios karjeros sėkmei“. Konkurse biržiečiai pelnė aukščiausias prizines vietas.

Ryžosi iniciatyvą imti į savo rankas

Pasak konkurso sumanytojos mokytojos metodininkės Violetos Vilkelienės, kasmet dalyvauja moksleiviai net iš dvylikos Lietuvos profesinių mokyklų. Kiekviena mokykla delegavo po du mokinius. Jų laukė smagios loginės ir kūrybinės užduotys: testas, ateities verslo kūrimas, loginė užduotis „Galvok“, marketingo rungtis ir protų mūšis. „Sumanymas prieš aštuonerius metus gimė savaime. Priklausau Ekonomikos ir verslumo mokytojų asociacijai ir ne sykį su Lietuvos mokytojais diskutavome, kad mokiniams labai reikalingi konkursai, skatinantys verslumą. Nusprendžiau, kad užuot laukiant ir tikintis, kol toks konkursas kažkur atsiras, reikia pasiryžti ir imtis iniciatyvos man pačiai“,- pasakojo V. Vilkelienė, pridurdama, kad jos sumanymas galbūt ir nebūtų įgyvendintas, jei ne mokyklos kolektyvo palaikymas bei pagalba.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/