Veisėja pardavė šunį, o paskui jį pagrobė

Asm. arch. nuotr.
Pirmadienio vakarą pagrobtas šuo Rikis antradienį grįžo namo.
Pirmadienio vakarą socialiniame tinkle pasirodė moters pagalbos šauksmas. Ji rašė, kad nelegali veisykla vagia iš namų šuniukus, o policija nepadeda. Moteris tą vakarą prašė padėti susigrąžinti keturkojį. Po bemiegės nakties ir laukimo, antradienio popietę policijos pareigūnai padėjo susigrąžinti augintinį.

Mokėjo dalimis

Jauna šeima auginanti du mažamečius vaikus persikėlė gyventi į Kirdonių kaimą. Gyventojai nusprendė priglausti šuniuką, kuris buvo prastos sveikatos, suteikdami jam antrą šansą. Po kiek laiko visi pradėjo svajoti apie dar vieną.

Pasikliaudama pažįstamais, moteris, vardu Giedrė, kartu su šeima nuvyko į Biržus, kur vietiniai užsiima keturkojų veisimu. Išsirinkę būsimą šeimos narį jie norėjo įsitikinti, ar jis sveikas, todėl susitarė su veisėja, kad iš susitartos 250 eurų sumos, dalį – 150 eurų sumokės iš karto, o likusius atiduos po dviejų mėnesių, kai įsitikins, kad šuo tos pinigų sumos vertas.

Jokių klausimų nei vienai iš derybininkių nekilo, todėl jau po kelių dienų metų amžiaus rusų toiterjeras buvo užregistruotas veterinarų apžiūrai. Kadangi visi tyrimai buvo geri, veterinarai išdavė augintiniui pasą, kuriame buvo įrašytas Giedrės vardas. Susitarimo laikui artėjant į pabaigą niekam šeimoje nekilo mintis atsisakyti augintinio. Tačiau visus šokiravo tai, ko net sapne nebūna. Šuo buvo pagrobtas.

Toliau skaitykite elektroninėje laikraščio versijoje (PDF 3 Eur/mėn.) http://old.skrastas.lt/subscription2/form.php?paper_type=E