Vairuotojo ir keleivio konfliktas - vienam bauda, kitam užteko viešumo?

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Keleiviui atsisakius užsidėti apsauginę veido kaukę, kilo konfliktas su Biržų autobusų parko vairuotoju, kuriam policija skyrė baudą.
Paviešintas filmuotas įrašas apie Biržų autobusų parko vairuotojo konfliktą su keleiviu sulaukė audringos visuomenės reakcijos – vieni užtarė vairuotoją, kiti buvo įsitikinę, kad teisus keleivis. Biržų autobusų parko direktorius Marius Šernas tvirtina, kad vairuotojo elgesys nepateisinamas, tačiau įmonės darbuotojai dėl keleivių nenoro laikytis nustatytos tvarkos dėl siausiančio viruso dažnai tampa panašių situacijų įkaitais ir kaltininkais.

Liepė užsidėti veido kaukę

Gerų ketinimų vedinas žmogus greičiausiai nepradės telefonu filmuoti savo bendravimo su autobuso vairuotoju – juk tai ne kerintys gamtos vaizdai, bet nemalonus incidentas. Biržų autobusų parko vadovas M. Šernas patikino, kad situacija jam žinoma, o konfliktas įvyko rugpjūtį, tik dabar buvo paviešintas ir, beje, labai greitai ištrintas.

Įvy­kį nu­fil­ma­vo pa­ts ke­lei­vis. Vaiz­do įra­še ma­ty­ti, kad jis Pa­bir­žė­je no­ri įlip­ti į au­to­bu­są, va­žiavusį į Bir­žus. Biržų autobuso parko vairuotojui paprašius užsidėti veido kaukę, nes reikia paisyti nustatytų taisyklių, keleivis tai padaryti atsisako ir nuolat kartoja „aš turiu pažymėjimą“... Tačiau kokį – nenurodo.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/