Vaikai kūrė pasakas

D. Kučinskienės nuotr.

Praeitos savaitės trečiadienį, po pietų Kvetkų ir Skrebiškių kaimų vaikai susibėgo į Kvetkų biblioteką. Joje vaikučių laukė rašytoja Neringa Trinskytė Tik, kuri mažiesiems buvo parengusi edukacinę pamokėlę. Pati rašytoja pasakojo, kad jos tikroji pavardė yra sunkiai įsimenama, todėl autorė pasirinko slapyvardį Tik.
Edukacinės pamokėlės metu rašytoja pristatė savo spalvingas knygas, kurių turi išleidusi penkias ir vieną spalvinimo knygelę. Be knygų autorė yra sukūrusi daugybę įvairioms progoms skirtų pasakų. Neringa Tik vaikus supažindino su savo knygomis. Kiekvienas mažasis žiūrovas buvo įtrauktas į pasakos kūrimą, tapdamas kokiu nors personažu. Voru, princese, ežiu, šuniuku, vilku, ragana. Visi dalyviai keliavo pasakų labirintu tūkstančiais kilometrų į raganos gimtadienį, įveikdami daug kliūčių. Stebuklingame margame lagamine ne tik tai raganos, bet ir visų vaikų laukė staigmena - eiliuota pasaka. Vaikai turėjo spėlioti kas slepiasi storoje rudoje knygoje. O iš jos, netikėtai, pradėjo lyti saldainiais...

- Nepastebimai prabėgo laikas ir vaikai įsitikino, kad kurti pasakas yra nuostabu,- kalbėjo Biržų raj. savivaldybės Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos Kvetkų strukt. padalinio vyresn. bibliotekininkė D. Kučinskienė.