Vai­kų li­gų sky­rių lai­ki­nai „oku­puos“ ko­vi­di­niai li­go­niai

BŽ nuotr.
Dėl lovų trūkumo kovidiniams ligoniams laikinai nedirbs Biržų ligoninės vaikų ligų skyrius, liks tik jo ambulatorinės (dieninės) paslaugos. Susirgus vaikui vakare, jis bus apžiūrimas priėmimo skyriuje, ir terapeutas nuspręs – guldyti pacientą Panevėžio ligoninėje ar paskirti gydymą namuose.
Nuo lapkričio 9 dienos laikinai neveiks Biržų ligoninės Vaikų ligų skyrius. Taip nuspręsta dėl to, kad susirgusiųjų koronavirusu rajone sparčiai daugėja ir kovidiniams ligoniams trūksta ligoninėje vietos. Vaikai, kuriems bus reikalingas stacionarinis gydymas, bus guldomi į Panevėžio ligoninę. Tokią situaciją, ligoninės vadovo Petro Bimbos nuomone, lėmė sumažėję skiepijimosi tempai.

Stabdys vaikų ligų skyriaus darbą

Šiuo metu Biržų ligoninėje veikia kovidinis skyrius, kuriame yra 30 lovų.

“Kovidinių pacientų srautas didėja, šiandien skyriuje gydomi 27 ligoniai, bet kasdien prisideda dar vienas ar du sunkios būklės pacientai. Todėl situacija nelinksma, praktiškai lovų nebeturime, todėl liko vienas kelias – sunkiai sergantiems ligoniams panaudoti Vaikų ligų skyrių“,- tarybos posėdyje situaciją ligoninėje pristatė gydymo įstaigos direktorius P. Bimba.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/