Vabalninkiečiai švarino bažnyčią ir jos prieigas

BTVMC Vabalninko skyriaus nuotr.
Vabalninko gyventojai staigiai kibo į darbą ir išpildė klebono prašymą padėti susitvarkyti bažnyčios teritoriją.
Biržų technologijų ir verslo mokymo centro (BTVMC) Vabalninko skyriaus bendruomenės nariai surengė akciją „Ištiesk ranką“, kurios metu visi norintys tvarkė klebonijos teritoriją. Akcijos iniciatorė – Vabalninko skyriaus vedėja Vilija Daukienė.

Vabalninko klebono Jono Tamošiūno kviečiami, Vabalninko mokymo centro bendruomenės nariai nutarė organizuoti talką. Prie mokymo centro kolektyvo buvo kviečiami prisijungti visi norintys Vabalninko gyventojai.

Šeštadienio rytą vabalninkiečiai susirinko tvarkyti klebonijos aplinkos ir bažnyčios vidaus. Akcijos dalyviai pasirūpino reikalinga technika, traktoriumi, kad visos šiukšlės būtų operatyviai išvežtos.

„Džiugina tai, kad nors ir ne darbo diena, bendruomenė noriai atsiliepia ir dalyvauja tokiose talkose. Suorganizuoti tikrai nėra sudėtinga. Žmonės supranta, kad niekas kitas neatliks šių darbų, o tik mes patys. Gyvename Vabalninke, čia mūsų bažnyčia ir parapija, todėl visuomet stengiamės padėti tiems, kuriems reikia mūsų pagalbos, kuriems galime ir kurie yra arčiausiai mūsų. Jaučiame, kad turime glaudų stiprų ryšį, kuris vienija visą Vabalninko miesto bendruomenę“, – džiaugėsi BTVMC Vabalninko skyriaus vedėja V. Daukienė.

„Po talkos, klebonas neleido visiems išsiskirstyti, pakvietė dalyvius išgerti arbatos ir užkąsti. Šis pasibuvimas, pabendravimas, pasikalbėjimas ir minčių pasidalijimas dar labiau sustiprino bendruomenės ryšius“, – sakė V. Daukienė.