V. Eidukas: „Kritika dažnai yra nepagrįsta ir prasimanyta“

Kęstučio ISAKO nuotr.
„Mano pasitraukimas šiuo metu, manau, įneštų dar daugiau destrukcijos savivaldybės veikloje, todėl planuoju toliau dirbti“ – patikino administracijos direktorius V. Eidukas.
Biržų rajono savivaldybės administracijos direktorius Vidas Eidukas pastaruoju metu patiria didelį spaudimą. Nemažas iššūkis vykdyti projektus pandemijos metu, kai daugelis specialistų priversti dirbti nuotoliniu būdu. Tačiau prie likimo išbandymų pripratęs atsargos pulkininkas leitenantas, kažkada tarnavęs Irake ir Afganistane, susidūrė ir su gausia kritikos porcija, kurią kas savaitę vietinėje žiniasklaidoje išsako Biržų rajono savivaldybės tarybos opozicijoje dirbantys politikai, kažkada patys vadovavę rajonui. Apie nepaprastą situaciją, kai tenka kovoti ne tik su koronavirusu, bet ir su politikavimu, „Biržiečių žodis“ kalbėjosi su Vidu Eiduku.

“BŽ”: Pirmas klausimas, kaip Jūsų sveikata? Persirgote koronavirusu sunkia forma. Ką pasakysite tiems, kurie netiki virusu ir jo pavojingumu? Gulėjote Biržų ligoninėje, kaip vertinate medikų darbą?

V. Eidukas: Mano sveikata palyginti gera. Persirgęs koronovirusu, turiu keletą komplikacijų tačiau jos nemaišo darbui. Tiems, kurie netiki virusu, galiu pasakyti tik tiek, geriau saugokite save ir laikykitės specialistų rekomendacijų, kad nesusirgtumėte. Skirtingi žmonės perserga koronavirusu skirtingai, bet niekas nežino, prieš užsikrėsdamas, kaip jis persirgs ar iš viso persirgs. Liga klastinga.

Medikai, kurie kovoja su koronovirusu savivaldybės Biržų ligoninėje, kaip ir apskritai pasaulyje, tikrai yra didvyriai, nes tokiomis sąlygomis, kokiomis jiems tenka dirbti ir turint tokius krūvius, reikia visiško atsidavimo savo darbui, ištvermės ir begalinės kantrybės. Pagarba jiems.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/

 

Kęstučio ISAKO nuotr.
„Mano pasitraukimas šiuo metu, manau, įneštų dar daugiau destrukcijos savivaldybės veikloje, todėl planuoju toliau dirbti“ – patikino administracijos direktorius V. Eidukas.