Už nugreideriuotą kelią „AČIŪ“ nebus: praktiškai neišvažiuojamas

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Trečiadienio pavakarę keliu Germaniškis-Nemunėlio Radviliškis galima buvo važiuoti tik viena kelio puse.
Jau daug metų Nemunėlio Radviliškio seniūnijos gyventojai kaip išganymo laukia asfalto. Vasarą automobiliai panyra į milžiniškus dulkių kamuolius, žiemą − į purvą. Gerai būtų, kad keliai būtų bent jau išvažiuojami. Trečiadienio popietę kelionė namo apkarto ne vienam. Kelias Germaniškis − Nemunėlio Radviliškis neseniai buvo greideriuotas ir tai akivaizdžiai matyti. Deja, ne iš gerosios pusės.

Prošvaistė po dvejų metų

Minėto kelio remonto gyventojai laukia jau daugiau nei trisdešimt metų. Pasak Nemunėlio Radviliškio seniūnijos seniūno Giedriaus Kubiliaus, būtent prieš tiek metų buvo žadėta šį kelią išasfaltuoti. Per tiek metų ne kartą buvo kreiptasi ir į savivaldybę, ir į Lietuvos automobilių kelių direkciją. Nors šis kelias yra įtrauktas į prioritetinę eilę, dar kelerius metus gyventojai asfalto nematys: projekto įgyvendinimas, kurio prioritetinei eilei priklauso šis kelias, prasidės po dvejų metų.

G. Kubilius sakė, kad kelias Germaniškis-Nemunėlio Radviliškis yra labai prastos būklės. Šis kelias yra rajoninės reikšmės, todėl už jį atsakinga AB „Kelių priežiūra“. Pasak jo, kelias yra praradęs savo kokybę. Nebėra normalaus žvyro sluoksnio. Todėl greideriavimas retai kada pasiteisina. „Tačiau greideriuoti reikia. Jei to niekas nedarys, kelias bus iš viso tragiškas“,− sakė G. Kubilius. Seniūnas pasakojo, kad paskutinį kartą jis minimaliai buvo tvarkytas prieš septynerius metus, tačiau simboliškai. Buvo užpiltas papildomas žvyro sluoksnis, kuris per kelerius metus buvo išsivažinėtas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/

Susijusios naujienos