Ūkininkų žinutė rajono valdžiai – užteks gyventi šia diena

Ž. Maniko nuotr.
Ūkininkė Vaidutė Stankevičienė perdavė merui Kęstučiui Knizikevičiui žemdirbių asociacijos raginimą kuo skubiau ieškoti finansavimo melioracijos sistemų remontui: „Tvinsta vis didesni dirbamos žemės plotai“.
Penktadienį rajono meras Kęstutis Knizikevičius, susitikęs su ūkininkais, išgirdo apie problemas, kurias reikia spręsti – žemdirbiai drąsiai kėlė aktualius klausimus ir reikalavo konkrečių atsakymų. Jie ragino kurti rajono strategiją, o priimant sprendimus, turėti tvirtą „stuburą“.

Skęsta ūkininkų laukai

Biržų žemdirbių asociacijos pirmininkė, ūkininkė Vaidutė Stankevičienė padėkojo už inicijuotą susitikimą ir rajono savivaldybės tarybos sprendimą sumažinti žemės mokestį. „Nors tai nedidelė, bet vis šiokia tokia parama ūkininkams“,- sakė V. Stankevičienė.

Ji pranešė, kad ūkininkai surašė raštą – kreipimąsi į valdžios atstovus, kuriame raginama prioritetine tvarka spręsti melioracijos sistemų klausimus. „Melioracijos drenažo vamzdžiai seniai atgyvenę, todėl kasmet susiduriame su vis didėjančia problema – užliejamomis dirbamomis žemėmis, o tokie plotai vis didėja. Todėl labai prašome atsižvelgti, rengiant projektus ir ieškant finansavimo šaltinių. Ši problema turi būti sprendžiama nieko nelaukiant“,- kalbėjo V. Stankevičienė.

Kreipimosi kopijas ji įteikė merui K. Knizikevičiui, savivaldybės administracijos direktorei Jurgai Bagamolovienei, Žemės ūkio skyriaus vedėjai Sandrai Balčiūnienei ir Biudžeto skyriaus vedėjai Daliai Šarkūnienei.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com