Traumatologė Renata Kielaitė: „Skraidydavau į Jungtinę Karalystę dirbti gydytoja, o dabar Biržai yra mano užsienis“

B. Petkevičiūtės nuotr.
Gydytoja ortopedė traumatologė Renata Kielaitė iš Kauno į Biržų ligoninę atvyksta kad dvi savaites. Gydytoją Dalių Jakubėną pavaduojanti traumatologė sako, kad jam sugrįžus, ji Biržuose galbūt pasiliks ir ilgiau.
Jau antras mėnuo, kai Biržų ligoninėje dirba gydytoja ortopedė traumatologė R. Kielaitė. Specialistė iš Kauno klinikinės ligoninės pavaduoja kitą gydytoją ir didelė tikimybė, kad traumatologė nepaliks Biržų, kai šiuo metu besigydantis Dalius Jakubėnas sugrįš. Biržuose ji jaučiasi kaip namuose... Gydytoja su „Biržiečių žodžiu“ sutiko pasidalinti savo patirtimi, pasvarstymais apie specialistų pritraukimą į rajonus ir apie tai, kodėl pasirinko būtent traumatologo specialybę.

Kaip nusprendėte atvykti dirbti Biržų ligoninėje?

Mano kolegė ir labai šauni gydytoja anesteziologė Audronė Grigaliūnienė pasakė, kad čia trūksta gydytojo ir paklausė, ar negalėčiau pagelbėti. Atvažiavau, pasikalbėjau su ligoninės direktoriumi ir supratau, kad situacija buvo nepavydėtina – gydytojas Dalius Jakubėnas po operacijos, dirbti negali, tad pagalvojau pagelbėti, kol jis sugrįš į darbą. Tad jau nuo sausio mėnesio atvažiuoju į Biržus kas dvi savaites kelioms dienoms.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/