Asmeninio albumo nuotr.
„Kelionė įveikta!“- pasidžiaugė sėkmingai apie pusę tūkstančio kilometrų į Vilnių ir atgal įveikęs ūkininkas Kintas Marinskas.
Daugiau nei 40 traktorių išriedėjo į Vilnių piketuoti prie Vyriausybės ir keli šimtai ūkininkų iš Biržų krašto. Į istorinę kelionę leidosi ir Kintas Marinskas, kuris tokiai kelionei paruošė savo galingą traktorių T – 150.

Apmaudi klaida

Rašydami apie žemdirbių mitingą prie Vyriausybės suklydome, nurodydami traktoriaus šeimininką, todėl labai atsiprašome. Patiksliname, kad traktorių nuo Biržų iki Vilniaus vairavo ir sėkmingai į savo ūkį parvairavo Kintas Marinskas.

Atsiprašome ir kartu laukiame teisingų Vyriausybės sprendimų. Nuvažiuoti ir grįžti reikėjo daug ištvermės, drąsos ir užsispyrimo.

Svarbiausia – vienybė ir draugystė

Pasiteiravome, ar sunku buvo vairuoti tokį traktorių, visiškai nepritaikytą važinėtis šimtus kilometrų? Ūkininkas K. Marinskas sakė, kad iš Biržų jis vienas važiavo tokiu senu traktoriumi.

„Į sostinę važiuojant šalo kojos, nes traktorius be šildymo sistemos. Tačiau grįžtant į Biržus, draugai parūpino šiltus batus, ausines, tad sėkmingai pasiekiau namus. Kelionė neprailgo, nes su kompanija kartu važiuoti smagiau“.

Su „pusantriniu“ – tiesiai į Gedimino prospektą

K. Marinsko bičiuliai socialiniuose tinkluose komentavo, kad daug kitų ūkininkų netgi pavydėjo, kad užteko drąsos tokiu traktoriumi ūkininkui iš Biržų rajono įveikti kone pustrečio šimto kilometrų į vieną pusę ir tiek pat atgal, grįžtant namo.

Pats K. Marinskas sakė, kad visai nesigaili savo kelionės ir patirtų įspūdžių bei emocijų. Jaunojo Biržų krašto ūkininko istorinis traktorius T-150 susilaukė didžiulio žiniasklaidos dėmesio, nes stovėjo pačioje garsiausioje Vilniaus gatvėje – Gedimino prospekte.