Tarybos narių turto kontrastai – nuo šešiaženklių sumų iki kuklių santaupų

V. Leščinskienės nuotr.
VMI pateiktais duomenimis, rajono politikas Liutauras Variakojis – turtingiausias savivaldybės tarybos narys, o jo kolegė Irutė Varzienė turtais pasigirti negali.
Valstybinei mokesčių inspekcijai viešai pateikus politikų turto deklaracijas už 2023 metus, į turtingiausių Biržų rajono savivaldybės tarybos narių trejetuką patenka Liutauras Variakojis, Audrius Jukna ir Audrys Šimas.

Turtingi jaunavedžiai

Tarybos narys, verslininkas, „SLT Industrial Components“ vadovas L. Variakojis, kartu su sutuoktine Egle Variakojiene, valdo beveik 1 mln. eurų vertės turtą.

Pats L. Variakojis turi nekilnojamojo turto už kiek daugiau nei pusę milijono eurų ir žemės už 55 tūkst. eurų. Taip pat politikui priklauso transporto priemonės, kurių vertė – 115 tūkst. eurų ir meno kūriniai už beveik 9 tūkst. eurų, taip pat solidi santaupų suma – beveik 123 tūkst. eurų.

L. Variakojis deklaracijoje nurodęs, kad yra paskolinęs ir nesusigrąžinęs 25 tūkst. eurų, o pats yra pasiskolinęs 2,3 tūkst. eurų.

Tarybos nario sutuoktinė E. Variakojienė deklaracijoje pateikusi, kad jai priklauso nekilnojamojo turto už 100 tūkst. eurų, žemės – už 35 tūkst. eurų, transporto priemonių už 1 tūkst. eurų, dar tiek pat kitų registruotinų daiktų ir beveik 20 tūkst. eurų santaupų.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com