Tarybos narių kontaktiniai duomenys – įspūdingi: nuo „garšvės“ iki „leo.solo“ ar net „alaus“

B. Petkevičiūtės nuotr.
Povilas Mikalajūnas sakė, jo elektroninio pašto pavadinimas, kuriame yra žodis „alus“, atspindi jo hobį, bet jeigu reikėtų, oficialiam pašto pavadinimui neprieštarautų.
Kažin, kaip sureaguotume, jeigu, norėdami išsiųsti elektroninį laišką kurios nors savivaldybės merui, o vietoj įprasto adreso, pavyzdžiui, meras@birzai.lt, būtų nurodytas linksmesnis... Tada vieni nusišypsotų, o kiti piktintųsi. Ko jau ko, o kūrybinių sugebėjimų netrūksta ir kai kuriems Biržų r. savivaldybės tarybos nariams, kurių viešai skelbiami kontaktiniai duomenys sukelia šypseną ne tik jų ieškantiems, bet ir patiems politikams.

Išmoningi adresai – ir „importiški“, ir gėrimo pavadinimas...

Biržų rajono savivaldybės internetiniame puslapyje pateikti ne tik administracijos darbuotojų, bet ir tarybos narių kontaktai – el. pašto adresai ir telefono numeriai. Administracijos vadovų ir specialistų adresai – oficialūs ir aiškūs. Tačiau į rajono tarybą išrinktų politikų el. pašto adresų pavadinimai labai spalvingi. Tiesa, ne visų.

Pavyzdžiui, į tarybos narę Audronę Garšvaitę gyventojai gali kreiptis telefonu arba el. paštu adresu garsve@gmail.com. Tarybos nariui Daliui Drevinskui galima rašyti jo nuomojamos sodybos adresu – kvedariskiosodyba@gmail.com. Netgi „importiškai“ ir „praštmatniai“ skamba politiko Leonido Sologubovo pašto adresas – leo.solo@gmail.com. Arba tarybos nario Vido Eiduko – vidastoronto@gmail.com.

Pavyzdžiui, iš neseniai patvirtinto vicemero Stepono Staškevičiaus pateikto el. pašto adreso stepas56@gmail.com, galima spėti, kad politikas jį susikūrė prieš dešimtmetį, nes skaičius 56 greičiausiai atspindi jo metus. Bet, kaip sakoma, širdyje visada liekame jauni, kad ir kiek tų dešimtmečių prabėgo... Bene „oficialiausiu“ ir „labiausiai“ tarybos nariui „tinkančiu“ būtų galima pavadinti praėjusią savaitę savivaldybės taryboje prisiekusio Povilo Mikalajūno el. pašto adresą – pm.alus@gmail.com. Na, alus, ir ką jūs man..?

Kitų tarybos narių asmeniniai el. paštai iš visumos neišsiskiria, jie dažniausiai sudaryti iš vardo ir pavardės, be jokių trumpinimų ar užslėptų prasmių, kaip antai, buvusio rajono mero Vyto Jarecko – jareckasvytas@gmail.com.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com