Tarnybiniai automobiliai – nuo elektromobilio iki seno „opeliuko“

Asociatyvi L. Bataitienės nuotr.
Savivaldybės administracijos tarnybinių lengvųjų automobilių sąraše įrašyti 28 tarnybiniai lengvieji automobiliai. Seniausias iš jų dvidešimt ketverių metų amžiaus, naujausias – pirktas pernai. Tarnybinis transportas gali būti naudojamas tik darbo reikmėms.
Visos valstybinės įstaigos, įmonės, skirtingai nei privačios, turi išskirtinę privilegiją – darbo reikmėms naudoja tarnybinius lengvuosius automobilius, kurie įprastai būna perkami už mūsų, tai yra mokesčių mokėtojų, pinigus. Šįkart pasidomėjome, kokia situacija Biržų rajono savivaldybėje – kodėl vienais atvejais perkami naudoti automobiliai, o kitais – nauji?

Padėka už... remontą

Papilio seniūnijos seniūnas Renas Čygas „Biržiečių žodžiui“ prasitarė, kad sugedo tarnybinis seniūnijos automobilis – 2010 metų gamybos „Mitsubshi L200“. Gedimas sudėtingas ir brangus sugedo variklis.

Labiausiai neramino remonto kaina, tikriausiai sieksianti ne vieną tūkstantį eurų, o tokia suma seniūnijai, turinčiai kuklų biudžetą, reikštų neplanuotas ir skausmingas išlaidas.

Tačiau praėjusią savaitę pakalbintas seniūnas pasidžiaugė, kad automobilį neatlygintinai suremontuoti pasisiūlė iš Kučgalio krašto kilęs verslininkas Romualdas Virinas. „Būtume sumokėję nors už detales, tačiau jis nė cento neėmė. Tad, ką galime padaryti, tai bent jau per laikraštį padėkoti – labai ačiū meistrui už supratimą ir tokią reikšmingą pagalbą“,- dėkojo geradariui seniūnas R. Čygas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com