Taku – lyg geležinkelio bėgiais

Dviračių tako medinė dalis neseniai buvo sutaisyta, tačiau išsikraipiusios lentos trukdo ir dviratininkams, ir pėstiesiems.

Biržai – dviračių miestas. Ir tai tikra tiesa. Biržiečiai dviračius mina ne tik į sodą gėrybių parsivežti, kaip buvo įprasta anksčiau. Šiais laikais žmonės supranta: nori būti sveikas – judėk. Dviratis – tam puiki priemonė. Todėl vakarais, po darbų biržiečiai sėda ant dviračių. Smagu, kad atsiranda vis daugiau dviratininkams saugių takų, kuriais, minant pedalus, galima atsipalaiduoti, pasižvalgyti po apylinkes...

Man patinka važiuoti ežero pakrante. viskas būtų puiku, tačiau dviračių tako medinė dalis dviratininkams nepritaikyta. Neperseniausiai išpuvusios medinės tako dalies lentos buvo pakeistos, bet tai negelbėja. Sakyčiau pasidarė dar blogiau: senosios lentos „nusėdo“ keliais centimetrais žemiau naujųjų. Todėl dviratininkai medine dalimi važiuoja tarsi bėgiais. Medinę tako dalį stengiuosi aplenkti, dviratį mindamas paplūdimio pakrante. Tačiau, atšilus orui, ten saule mėgausis poilsiautojai, dviračiu tarp jų nelaviruosi. Galbūt rajono valdžia galėtų apie tai pagalvoti ir medinę dalį pakeisti skalda, kaip yra Agluonos upės pakrantėje? Nemanau, kad tai kainuotų labai daug pinigų. Skalda išpiltas takas būtų patogesnis ir pėstiesiems, kuriems taip pat kojos kabinasi už išsikraipiusių tako lentų.

Pagarbiai, Laurynas