Susitarti vairuotojams nepavyko, aiškinasi policija

Skaitytojo nuotr.
Vieno iš eismo įvykio dalyvių automobilis nuskriejo nuo kelio ir „nuskynė“ elektros skydinę. Vietos gyventojai abejoja, ar važiuojant 50 kilometrų per valandą greičiu būtų toks stiprus smūgis.
„Mes ne pirmą kartą matome eismo įvykį, kurio priežastis – per didelis važiavimo greitis. Čia automobiliai laksto nepaisydami nei kelio ženklų, nei saugumo, todėl iki tragedijos – vienas žingsnis. Savivaldybė privalo imtis priemonių“,- piktinosi biržietė. Jos pastebėjimu, eismo saugumo arba kitos komisijos darbo dažniausiai imasi po tragedijos, kai žūsta žmonės, nes į visuomenės pastabas nekreipia dėmesio.

Pasipiktinusių gyventojų pagalbos šauksmo redakcija sulaukė po eismo įvykio. Penktadienį Biržuose, Basanavičiaus gatvėje, netoli 71 namo, susidūrė du automobiliai. Policija informavo, kad iš šalutinio kelio važiuodamas „Jeep wrangler“ nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio BMW markės automobilio.

Eismo įvykio metu BMW nuskriejo nuo kelio ir trenkėsi į elektros skydinę, kurią numušė. Kadangi vairuotojai nesugebėjo susitarti, kuris kaltas dėl šio eismo įvykio, buvo iškviesti policijos pareigūnai. Jie nustatė, kad vairuotojai yra blaivūs, tačiau susitarti vairuotojams vis tiek nepavyko, todėl, surinkę informaciją, pareigūnai ją perdavė komisariato tyrėjams, kurie nustatys tikrąjį eismo įvykio kaltininką.

Nors buvo paskleista žinia, kad vienas iš vairuotojų galėjo būti neblaivus, policija šią informaciją paneigė. Paneigė ją ir vienas iš įvykio dalyvių. Vyras teigė, kad policija pirmiausia patikrino blaivumą, o tik tada pradėjo įvykio vietos apžiūrą. „Jeep wrangler“ teigė, kad buvo išvažiavęs iš šalutinio kelio, kai į automobilio galą trenkėsi BMW. Smūgio būta tokio stipraus, kad „Jeep wrangler“ apsisuko ant kelio, o lengvasis automobilis nuskriejo į pakelę, nudauždamas elektros skydinę. „Jis greičiausiai taip greitai važiavo, kad nespėjo sustoti, o gal manęs ir nepastebėjo, nes stovėjau šalikelėje, iš šalutinio kelio buvau išsukęs. Aš buvau nusiteikęs susitarti su vairuotoju, tačiau jis nesutiko, jog kaltas. Dabar aiškinsis pareigūnai. Jeigu būčiau užkirtęs jam kelią, būtų atsitrenkęs į mano automobilio šoną, bet ne į galą. Dabar automobilis remontuojamas“,- situaciją komentavo prie „Jeep wrangler“ vairo sėdėjęs vairuotojas.

Gatvės, kurioje įvyko ši eismo nelaimė, gyventojų tikslas – apsaugoti žmonių gyvybes, todėl prašo eismo sergėtojų atkreipti dėmesį į šį avaringą ruožą – jeigu nebus sutramdyti greičio mėgėjai, labai greitai galima sulaukti aukų.