Surizikavę įkurti įmonę, jauni biržiečiai džiaugiasi užsakymais

Asmen. nuotr.
MB „Plaktukas“ karantino metu įkūrę biržiečiai Ugnius Jurėnas ir Robertas Kuodis nesigaili – klientai paslaugomis ir gaminiais patenkinti, užsakymų netrūksta.
Nuo minties karantino metu atidaryti savo parduotuvę gimtuosiuose Biržuose, Ugnių Jurėną ir Robertą Kuodį aplinkiniai bandė atkalbėti. Tačiau kalbos, kad nieko iš to neišeis, jaunuolių neatbaidė. Šie surizikavo ir jau du mėnesiai džiaugiasi patenkintais klientais ir daugėjančiais užsakymais. Lietuvoje gaminami plastikiniai langai ir durys bei kitų, ilgametę patirtį turinčių gamintojų produkcija į MB „Plaktukas“ parduotuvę vilioja kokybę ir gerą kainą mėgstančius biržiečius.

Gaminama Lietuvoje

Ugnius nuo 18 metų dirbo langų gamybos įmonėje didmiestyje. Po kurio laiko įgijęs patirties ir žinių, nusprendė į šią sritį pasinerti pats. Robertas šioje srityje taip pat turi ketverių metų patirtį.

“Dirbdamas plastikinių langų gamyboje susikroviau nemenką žinių bagažą, kurį norėjosi kažkur panaudoti. Įkurti įmonę nusprendžiau tada, kai langus prireikė užsisakyti pačiam. Tada pamačiau, kad kainos yra gerokai per didelės, o kokybė ne visada džiugina. Dauguma plastikinių langų yra vežami iš Lenkijos, o mūsų parduodami yra gaminami Lietuvoje, patikimų, ilgametę patirtį turinčių gamintojų. Pagalvojau, kad reikia atsidaryti savo parduotuvę ir biržiečiams pasiūlyti kokybišką produkciją už prieinamą kainą“,- kalbėjo Ugnius. 

Pirmenybė – kokybei

Pasak Ugniaus, svarbiausia yra kokybė, kurią parduotuvės savininkai stengiasi užtikrinti savo klientams.

“Produkciją renkamės tik kokybišką ir iš patikimų, laiko patikrintų gamintojų. Nežiūrime, kad klientams įbruktume pigią ir nekokybišką prekę, o atvirkščiai – žmonėms siūlome kokybę, ir paslaugas, kurioms suteikiame garantiją“,- kalbėjo parduotuvės savininkas. Nors parduotuvė Biržuose, Žemaitės gatvėje, įsikūrė vos prieš du mėnesius, klientų ir užsakymų jau netrūksta.

“Kai su Robertu nusprendėme atsidaryti parduotuvę, daug kas bandė nuo šios minties atkalbėti. Nuteikė, kad gerai nebus, nes karantinas. Tačiau nepaklausėme ir surizikavome, o dabar esame patenkinti – užsakymų sulaukiame daug, o klientai mūsų prekėmis ir paslaugomis lieka patenkinti, rekomenduoja kitiems. Dar nesulaukėme nė vieno blogo atsiliepimo ar nusiskundimo. Mums ir yra svarbiausia, kad klientas gautų tai, ko tikisi, o pas mus įsigyta produkcija tarnautų ne vienerius metus“.

Nuo įrankių iki garažo vartų

MB „Plaktukas“ parduotuvėje galima užsisakyti ne tik plastikinių langų, durų, garažo vartų, bet ir įsigyti įvairiausių įrankių, automobilių dalių, žaliuzių ar roletų. Paklausūs pakeliami garažo vartai. Parduotuvėje platus pasirinkimas roletų, kuriuos pirkėjams siūloma išsirinkti net iš 3000 medžiagų. Visiems parduotuvėje įsigytiems gaminiams yra suteikiama garantija

MB „Plaktukas“ savininkai Ugnius ir Robertas klientams siūlo ir montavimo darbus. Užsakytus langus, duris, roletus ar garažo vartus, pirkėjams pageidaujant sumontuoja patys. Išmatavimo paslauga klientams nieko nekainuoja.

“Užsisakius prekę, vykstame pas žmones į namus, išmatuojame. Ši paslauga nemokama. Taip pat nusivežame pavyzdines medžiagas, jeigu pirkėjai nori užsisakyti roletus, paliekame katalogą, kad ramiai galėtų išsirinkti norimą spalvą ar medžiagą“,- kalbėjo Ugnius.

Netinkamai sumontavus langus – kenčia kokybė

“Kiek tarnaus langai ar durys, labai priklauso ne tik nuo jų kokybės, bet ir nuo to, kaip jie yra įmontuoti. Kartais pirkėjai montavimo paslaugų neprašo, bando juos įsidėti patys. Bet šį darbą reikia išmanyti, nes kažką ne taip padarius, gali nukentėti ir kokybė. Kai sumontuojame mes, suteikiame produktams garantiją ir juos prižiūrime. Jeigu klientas pageidauja, taip pat už simbolinį mokestį išvežame ir senus langus“,- kalbėjo Ugnius.

Paklaustas, kodėl įmonei davė būtent tokį pavadinimą, Ugnius sakė, kad jis puikiai atspindi jų veiklą.

“Parinkome tokį pavadinimą, nes plaktukas kaip įrankis yra naudojamas visuose darbuose, kuriuos atliekame“,- paaiškino parduotuvės savininkas.

Terminai

Atlikus išmatavimus, langai pas klientą paprastai atkeliauja per 4-6 savaites, ruletų gamyba ir pristatymas užtrunka iki dviejų savaičių. Parduotuvėje galima užsisakyti „Veko“ ir „Deco“ gamintojo plastikinius langus ar duris.

Kontaktai

MB „Plaktukas“ parduotuvę galima rasti adresu: Žemaitės g. 2, Biržai, taip pat susisiekti telefonu: 8 644 35337 arba el. paštu: plaktukaas@gmail.com

Užs. 4675