Asmeninio albumo nuotr.
Sumedžioti vilką – ypatinga sėkmė medžiotojui, o šis laimikis tapo Manto Sindriūno dovana gimtadienio proga.
Savaitgalį vykusioje medžioklėje neįtikėtina sėkmė nusišypsojo Šilų būrelio medžiotojui Mantui Sindriūnui. Jam pavyko sumedžioti vilką. Kai kurie medžiotojai tokios progos ir sėkmės nesulaukia net visą savo gyvenimą, o šis medžiotojas neįtikėtina sėkme džiaugėsi jau antrą kartą.

Įsimintinos gimtadienio išvakarės – medžioklės karaliaus titulas

Šeštadienį vykusi varyminė medžioklė biržiečiui Mantui Sindriūnui, medžiojančiam Šilų medžiotojų būrelyje, buvo itin sėkminga. Sumedžioti vilką – tai ypatingas įvykis medžiotojo gyvenime.

M. Sindriūnas sekmadienį šventė gimtadienį, todėl medžiotojų būrelio vadovas Rolandas Kubilius juokavo, kad tai ypatinga dovana Mantui gimtadienio proga. „Ir tai dar ne viskas. Mantas be vilko sumedžiojo ir du šernus. Todėl tądien, be abejonės, jis tapo medžioklės karaliumi“,- sakė R. Kubilius.

Jo manymu, vilkas, kurį sėkmingai sumedžiojo M. Sindriūnas, galėjo būti apie metų su trupučiu amžiaus, svėrė apie trisdešimt kilogramų. „Suaugę, įmitę vilkai sveria apie penkiasdešimt kilogramų, jie yra stambesnio sudėjimo, dantys praradę baltumą“, – paaiškino R. Kubilius.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com