Sudėtinga kelių būklė – paveldimumas ar valdininkų neišmanumas?

I. Butkevičiūtės nuotr.
Duobėtas Biržų miesto, Plento gatvės kelias – vienas iš daugelio, esančių rajone ir laukiančių greiderio. UAB „Biržų ranga“ statybos direktorius Stanislovas Mačiulskis patikina, kad greideriavimui pinigų užtektų, bet reikia kelius žvyruoti.
Rajono gyventojai nerimauja – kada kelininkai pradės greideriuoti žvyrkelius, lopyti asfaltą, nes orai šyla, bet darbai neprasidėję. Kol kas ramu ir remontuojamoje Biržų miesto, Plento gatvėje, į kurią rangovai žada sugrįžti... tik balandžio mėnesį.

Duobėti keliai ir mieste, ir kaime

„Visame mieste gatvės duobėtos, bet Plento gatvėje eismas labai intensyvus ir jau ne vienas vairuotojas į aštrias ištrupėjusio asfalto briaunas prakirto padangas. Šioje gatvėje veikia daug įmonių, šimtai žmonių važiuoja į darbą ir laužo automobilius. Lūžta ir įmonių transportas“,- piktinosi Plento gatvėje veikiančių bendrovių bendruomenė.

Ilgai laukę asfalto, verslininkai ir vietos gyventojai vis dar gyvena nežinioje – darbai vyksta, tačiau tik viename kelio ruože. Kita kelio dalis – sutrūnijęs duobėtas asfaltas.

Gyventojams valdininkai aiškina, kad objektas perduotas UAB „Biržų ranga“ ir vasarą asfaltavimo darbai turėtų būti pabaigti. Tačiau asfalto klojimas numatytas tik dalyje Plento gatvės, kaip ir numatyta pirmajame projekto etape. Antruoju etapu planuojamas asfaltavimas iki UAB „Biržų duonos“, tačiau pastarajam lėšos dar neskirtos.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com