Sudegė daug metų kurti šeimos namai, reikia pagalbos

L. Bataitienės nuotr.
Leonidas Borodevičius sako, kad labai sunku prašyti žmonių pagalbos, tačiau neturi kito pasirinkimo – sudegusius namus jis tikisi atstatyti, bet tam reikalingos nemažos lėšos.
Vyras slapčia valosi ašaras ir pripažįsta, kad negali nusiraminti – tris dešimtmečius kurti namai supleškėjo akimirksniu. „Gal ir ilgiau degė, nes ugniagesiai vėlai atvyko. Matėme, kaip liepsnos plinta, bet nieko negalėjome padaryti“,- sako Totorių kaime, Širvėnos seniūnijoje gyvenantis Leonidas Borodevičius. Netekęs vilties savo jėgomis atkurti savo namus, vyras prašo geros valios žmonių pagalbos.
Pinigus galima pervesti į Leonido Borodevičiaus sąskaitą:

Gavėjas: Leonidas Borodevičius
Sąsk. nr. LT587300010123614260.
Mokėjimo paskirtyje nurodykite „Parama nukentėjus nuo gaisro“.

Investavo 30 metų

„Aš niekada nieko neprašiau, nes pats daug dirbau. O dabar viską praradau. Norvegijoje teko uždarbiauti, tai viską į namo remontą investavau. Buvome susitvarkę, pradėjome gyventi gražiai ir gaisras sujaukė gyvenimą – senatvėje likau be pastogės“,- susijaudinimo neslėpė Leonidas. Vyras mėgsta švarą ir tvarką, todėl sodyba buvo tvarkinga, aplinka sutvarkyta. Jis niekada nepiktnaudžiavo alkoholiu, nerūko.

Nors po gaisro, sunaikinusio namus, praėjo tik kelios dienos, vyras su šeimos nariais jau tvarko degėsius. „Skaudu, rankos nekyla vėl iš naujo viską pradėti“,- atsidūsta L. Borodevičius.

Apie Borodevičių šeimą gerai atsiliepia ir jų artimieji. „Seneliai apie 30 metų dėjo lentelę prie lentelės, klijavo kaip kregždės lizdą. Jie – negeriantys nerūkantys... Gaila iki ašarų, bet mes su vyru gyvename Anglijoje ir padėti galime tik daugiau dirbdami, nes uždirbtas pinigėlis dabar labai vertingas ir bus skirtas namų atstatymui. Deja, mums vieniems tokia misija beveik neįmanoma, todėl prašome ir kitų žmonių pagalbos“,- į geros valios žmones kreipiasi Leonido artimieji.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/

 

Susijusios naujienos