Suabejojo, ar gudrumu neverčia keisti elektros tiekėjo?

B. Petkevičiūtės nuotr.
Elektros energijos tiekėjai jau pradėjo varžybas dėl buitinių vartotojų?
Praėjusią savaitę į „Biržiečių žodžio“ redakciją atėjęs pensinio amžiaus vyras rodė kelių elektros energijos tiekėjų knygeles ir klausė, pagal kurią jis dabar turėtų mokėti. Senyvo amžiaus vyriškis teigė, kad prekybos centre „Širvėna“ prieš kelias dienas prie jo priėjo du vyrai ir pasiūlė naują elektros mokėjimo knygelę. Senoliui papasakojus daugiau, supratome, kad ši istorija nėra tokia paprasta, kaip atrodo.

Pasirašė ant nežinia ko

Kadangi Vincentui Kairiui po kelių mėnesių turėjo baigtis elektros mokėjimo knygelė, jis sutiko paimti jam dviejų vyriškių prekybos centre siūlomą naują. Pasirašė, kur buvo paprašytas, ir išėjo.

Kaip paaiškėjo vėliau, knygelė buvo išduota kito elektros energijos tiekėjo, o uždėti parašai rodė, kad vyras atsisakė senojo.

V. Kairis net neketino keisti elektros energijos tiekėjo. „Man tiko „Ignitis“ paslaugos, todėl net nesvarsčiau pasirašyti sutarties su kitais“,− sakė biržietis.

Jis pasiklausė vyriškių, ar ši knygelė tokia pati, ir ar niekas nesikeis, tačiau, anot pašnekovo, buvo patikintas, kad niekas nesikeis. Kai vyras įsižiūrėjo atidžiau, ant naujosios mokėjimo knygelės jis pastebėjo „Perlo energijos“ ženklus. Todėl sunerimo, ar tik nebus nutikę taip, kad jam laiku nesusivokus, tiekėjas buvo pakeistas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/