Su verslininkai aptarė aktualijas ir planus

I. Butkevičiūtės nuotr.
Smulkiojo verslo rajone atstovės Eglė Dūdienė (kairėje) ir Martyna Narkevičiūtė sakė, kad tokie valdžios atstovų ir smulkiųjų verslininkų susitikimai verslui yra reikalingi.
Trečiadienį Biržų rajono savivaldybės meras Kęstutis Knizikevičius pakvietė smulkiuosius rajono verslininkus į susitikimą, kuriame aptarė aktualius klausimus. Vienai renginio dalyvei paklausus, kuo tokie susitikimai skirsis nuo jau vykstančių verslo pusryčių, meras atsakė, kad: „smulkių ir didesnių verslininkų lūkesčiai skiriasi, dažniau girdimi didesnieji, o mažesniųjų problemos ir klausimai lieka nepaliesti.“

Pasigedo daugiau dalyvių

Renginio metu kai kurie verslininkai žvalgėsi aplinkui ir stebėjosi, kad verslininkų susirinko mažai. „Įdomu, kodėl tiek nedaug tų verslininkų? Gal ne visus pasiekė informacija?“- svarstė verslą Biržuose turintis Algirdas Kiznis. Susitikime dalyvavusios grožio specialistės Eglės Dūdienės manymu, renginys galėjo vykti anksčiau. „Dešimta valanda mažam versliukui – ne pati palankiausia. Paskui kaip ir visas pusdienis tuščias. Negali sau leisti daug kalbėti ar į renginius vaikščioti, nes reikia atlyginimą užsidirbti pačiam. Bet renginys, manau, reikalingas. Pritariu, kad reikia daugiau informacijos mažų, smulkių versliukų atstovams“,- kalbėjo moteris.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/